Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akit már megcsalt a férje,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit már megcsalt a férje, ott mi volt az "ok"?

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 18:44
1 2
 1/20 intrepid ***** válasza:
36%
Biztosan nem volt megelégedve az otthoni menzával. Vagy a mennyiség, vagy a minőség nem volt megfelelő.
2014. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Roviden; a testem. 4 gyermekunk szuletett es az utolso terhesegemnel iker lanyokkat vartam. Lefogytam, de a hasamon a bor nagyon csunya lett es melleim is. Szerettem volna megoperaltattni, es mara megis tettem has es mellplasztikam volt, de a ferjem ezt birta kivarni.

A legrosszabb az volt mikor a szemembe mondta, hogy nem tud velem egyutt lenni!

2014. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Nos, szegény volt férjemet elcsábította az a szemét huszonéves nőszemély akitől zabigyereke is született. Mindezt másoktól kellett megtudnom. Ja és állítólag csak kétszer voltak együtt :-))))
2014. szept. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
3: őszintén sajnálom, de szerintem, így helyes: a szemét férjemet elcsábította egy huszonéves nő. Nap, mint nap érnek mindenkit mindenféle csábítások, csak az csábul, aki képes erre. Szerintem sosem a csábító a hibás. Mondom feleségként.
2014. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Kedves 4-es. Szerintem a 3-as válaszában nem érezted a cinizmust.
2014. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

"Elcsábítottak!"

Aki hű akar maradni, az nem csábul el.

Aki alapból hűtlen, azt nem is kell nagyon csábítani.

"könnyü Katót táncba vinni, ha ő is úgy akarja."

Ez igaz Jancsira is.

.

Mi volt az "ok"?

Szerintem nem más, mint a pillanatnyi örömök jellemtelen hajszolása - és másra fogása.

Nincs annyi vér ott, ahol kéne, hogy szemtől-szembe ELŐRE megmondja.

A másik oldal: ha valaki, aki valamikor , nagyon szerelmesen hűséget esküdött, most érte otthagyja párját, a gondolkodás teljes hiánya, ha nem fél attól, hogy ő is ilyen sosra jut.

2014. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%
5- nem, én sem éreztem cinizmust, csak projekciót.
2014. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem voltam elég kövér (komolyan!), a dagadt exszukának nagyobb btőgyr volt....:(
2014. szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
15%
Én megcsaltam az asszonyt mert dagadt lett, nem is csináltam titkot belőle, mondtam neki fogyjon le, nem fogyott, ezután lapát.
2014. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Abszolút cinikusan írtam! A csajt hibáztattam legkevésbé, sőt meg is hallgattam. Ő úgy emlékezett, hogy két évig voltak folyamatosan szeretők. Azonnal elváltam.
2014. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!