Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire lehet boldog egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet boldog egy olyan hazassag ahol a no 7 evvel idosebb mint a ferfi?

Figyelt kérdés
Most meg szereti de nem fogja kesobb zavarni a kor?Amikor a no oregszik o meg meg fiatal. Mik a tapasztalatotok?
2014. szept. 23. 17:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Pont annyira lehet boldog mint a többi :-). Szerintem nem a születési idő számít, hanem h ki mennyinek érzi magát..
2014. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Köztünk is 7 év van,4 éve vagyunk együtt,és még mindig nagy a szerelem,remélem még sokáig így is lesz:)
2014. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Jó olvasni, hogy ennyi pozitív tapasztalat van. Köszi a válaszokat.
2014. szept. 23. 19:43
 14/18 anonim ***** válasza:

Nos én 11 évvel vagyok idősebb a "pasimnál" és közel 20 éve tart a szerelem! Pedig én még idősebbnek is nézek ki a koromnál ő meg olyan kölykös! Sokszor nézik a fiamnak!:) Olyankor szoktam mondani,hogy nem, én a nagymama vagyok csak jól tartom magam!:)

Tudom,hogy őt mindig is zavarta a korkülönbség idegenek előtt,de olyan aranyosan titkolta meg tagadta,hogy ezért is csak szeretni lehet! Engem sokkal jobban zavar az elejétől kezdve! És ennek ellenére nagyon szép életünk volt eddig és remélem így is marad,hűségben szeretetben!

2014. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Konkrétan tudok ilyen házaspárról, a nő már meghalt, de nemcsak idősebb volt, hanem mozgássérült, és előnytelenül is öltözött. De jó humorú, okos, családszerető. De a férje meg hótt szerelmes volt belé.

Ismerek egy párt, ahol a nő 18 évvel idősebb a férjénél, 20 éve vannak együtt. Ilyen is van.

2014. szept. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Anyukámék 26 évet éltek így le együtt. :)

És nem azért lett vége a dolognak, mert probléma volt, sajnos anyukám fiatalon meghalt.

2014. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
A párom volt felesége pont ennyivel volt idősebb, nekik nem sikerült. Nem elsősorban a korkülönbség volt a gond, inkább mentalitásbeli különbségek. Mikor összekerültek 40/33 évesek voltak. A párom azt mondta, hogy maga az öregedés nem zavarta volna, de az a hozzáállás, hogy szült gyorsan egy gyereket, és onnantól kezdve nem volt fontos, hogy tegyen a kapcsolatukért illetve a külsejéért, mert úgyis van egy gyerekünk és ő miatta volt elhízva, megöregedve, házsártos, stb, az nagyon zavarta, és végül ez volt az ok is, amiért elváltak. (én is idősebb vagyok a páromnál, ugyan nem ennyivel)
2014. szept. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én 8 évvel vagyok idősebb a férjemnél, bár senki sem mondja meg, kb egyidőseknek nézünk ki. 10 éve vagyunk együtt és bár az elején ő még nagyon fiatal volt (22 volt mikor megismerkedtünk), mostanra nem is érezzük a különbséget.
2014. szept. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!