Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire lehet boldog egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet boldog egy olyan hazassag ahol a no 7 evvel idosebb mint a ferfi?

Figyelt kérdés
Most meg szereti de nem fogja kesobb zavarni a kor?Amikor a no oregszik o meg meg fiatal. Mik a tapasztalatotok?
2014. szept. 23. 17:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nekünk még csak idén májusban volt az esküvőnk, de nagyon-nagyon boldogok vagyunk, és egyre jobban szeretjük egymást.

Remélem ez így is marad.

7 évvel vagyok idősebb a férjemnél.

2014. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az életben semmire sincs garancia. Nem a korkülönbségen fog múlni a boldogságotok. Hét év még nem vészes!
2014. szept. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
7 év még nem olyan zavaró korkülönbség.
2014. szept. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A fiam (46) és a menyem (54) között 8 év van. Csodálatosan szép és tartalmas az életük, a megértés csodákra képes. Örülök a kapcsolatuknak. Gyermeket már nem terveznek, mert mind a kettőnek van az előző kapcsolatból.
2014. szept. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
7 év különbség nem olyan nagy.
2014. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Engem zavarna, pláne ha látszik is a korkülönbség.

Egy idő után majd összeöregednek. Semmire nincs garancia, talán jobban tiszteli mert érettebb.

2014. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet előre tudni. Az öregedés sem ugyanúgy érint mindenkit. Van, aki már 30 évesen öreglányos. És sok 40-50-es nő teljesen fiatalos. És a férfi sem fiatalodni fog az évek múlásával.

Igazából szerintem nem a korkülönbségen fog múlni a kapcsolat. Mint ahogy az azonos korúak kapcsolata sem biztos, hogy működni fog.

2014. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
7 év korkülönbség ma már nem annyira sok, hány házasság megy tönkre és egyáltalán nem amiatt, hogy kicsit idősebb a feleség..........
2014. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 évvel vagyok fiatalabb mint a feleségem, és idén 13 éve vagyunk boldog házasok. Sokan akik nem ismerik a korunkat azt hiszik én vagyok az idősebb..talán mert a feleségem hozzám fiatalodott. Mindenesetre még ma is odavagyok érte, még ma is gyönyörűnek látom.. Nyilván 13 év öregedtünk mindketten, de én még mindig ugyanolyan szépnek látom mint az első években..

34/F

2014. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet.
2014. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!