Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez mennyire gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk együtt, 3 gyerköcünk van, de nem vagyunk házasok és nem is tervezzük. Ez elitélendő dolog?
2014. szept. 23. 14:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem "gáz", pláne nem elítélendő.
2014. szept. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Én nem ítélek el senkit, de én nem szeretnék házasság nélkül gyereket vállalni. Amíg nem teszik kötelezővé azt, hogy emberek házasság nélkül kötelesek élni, addig számomra érdektelen. Igaz, hogy én más értéket tanítok a gyermekeimnek, és engem is más értékek szerint neveltek.
2014. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

nem gaz, kinek hogyan tetszik, en sem vagyok hazas, van egy gyerkoc, es most 12 év után papirok miatt össze kell házasodnunk és kiráz tőle ahideg, marmint a papirtól!

37 N

2014. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Kinek gáz? Nektek jó? Ha igen, másnak semmi köze hozzá. Nálunk most jön a második baba, aki tudja, hogy nem vagyunk házasok, azok se hozzák szóba, nem foglalkoznak vele.Ha szépen éltek, normális család vagytok, nem lenne más házasként se.
2014. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem ítélendő el, ma már sokan élnek élettársi viszonyban úgy is, hogy gyerekek születnek a kapcsolatból. Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja.
2014. szept. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%

nem gáz, de én nem szülnék házasságon kívülre gyereket. Neked nem fura, hogy "csak" élettárs vagy és nem feleség? Neked nem hiányzik, hogy hivatalosan is egy pár legyetek, egy család? Hogy a lánykori, fiatalkori neved helyett immár a családi, azaz férjes nevedet hordjad? A gyerekeknek mit mondasz majd, miért nem mentél hozzá az apjukhoz? Talán nem szereted annyira, hogy életed társául válaszd? talán nyitva hagyod a kiskaput, hogy bármikor leléphess?

ha ezek a kérdések nem foglalkoztatnak, akkor nem gáz.

2014. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
én például kifejezetten örülök, hogy férjnél vagyok. Amikor elmegyek valahová, akárcsak bevásárolni, "sajnos" előforudl elég sokszor, hogy kikezdenek velem, olyankor csak felvillantom a gyűrűmet és tovább állok. Tudod milyen jó érzés, hogy most már van egy biztos pont ahová tartozom és van két gyerekem, akik hazavárnak és van egy férjem ,aki engem választott élete társául, engem és nem az összes több millió nő közül másikat. :) 6 éve vagyunk házasok, mielőtt valaki azt gondolná, csak a rózsaszín köd miatt beszélek ilyeneket.
2014. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem elítélendő, de én nem élnék így.

A házasság nem csak egy papír, hanem komoly elkötelezettség a másikkal szemben. Azonfelül jogilag is rendezett.

Németországban az élettársi kapcsolatot nem ismerik el. Baleset, halál esetén az élettársat nem értesítik, még a kórházba sem mehet látogatni, nincs semmi joga.

Igaz, mi még nem tartuink itt.

2014. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán ne érdekeljen más véleménye! Amennyiben nektek kettőtöknek (meg még talán a gyerekeiteknek) ez így jó, akkor ez valóban így jó! Semmi elítélendő nincs benne!
2014. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem gáz, de nekem semmi érzékem az ilyen társadalmi és hivatalos dolgokhoz. Amit meg lehet úszni ügyintézés terén, azt én mind megúszom, ha anyagilag rosszul járok miatta, akkor is.

Soha senki nem szólt be, hogy a párommal nem házasodtunk össze (a faluban mondjuk következetesen a férjemnek nevezik, ami nem is hiba, mert gyakorlatilag az, éppcsak a papír hiányzik), igaz, gyermekünk nincs, de személy szerint nekem az sem lenne ok a házasságra. Közös ház van, amit még be se fejeztünk s féláron se tudnánk eladni, ennél több kötöttséget úgyis nehéz összehozni :)


Csináljátok, ahogy Nektek tetszik.

2014. szept. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!