Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az emberek miért utólag, évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért utólag, évek után. Jönnek rá, hogy nem is szeretik a másikat?

Figyelt kérdés
Nem tudja az ember, nem érzi, hogy mikor szerelmes?
2014. szept. 21. 22:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%
Akkor nagyon sok egyedülálló lenne a világon. Képzeld, én sem szerelemből házasodtam.. de szeretem a férjemet és a családomat. De sose ismertem meg, milyen a szerelem.. most mit kellett volna tennem? Vártam volna 50 éves koromig? :(
2014. szept. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hát nem azt mondom, hogy bűnt követtél el, de én erre nem lennék képes. Mindenki más.
2014. szept. 21. 23:29
 13/21 anonim ***** válasza:
73%

Nem gondolom én se, hogy bűnt követtem el. :)

25 éve élünk együtt, gyerekeink is vannak. Szépen élünk. Szerintem úgy élünk, ahogy egy nagy szerelem után átnemesedik a kapcsolat szeretetté.


Sokan ezt nem képesek amúgy "megemészteni", mikor elmúlik a szerelem, és akkor "jönnek rá, hogy nem is szeretik egymást". De ez csak az én véleményem.

2014. szept. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
47%
És amúgy Kérdező - ha nem jön veled szembe a szerelem, akkor te mit csináltál volna szerinted? Egyedül élted volna le az életedet?
2014. szept. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Így van a szerelem nagyon ritka kincs ha egy max. kettő van az életünkben.


Én 20 év házasság után jöttem arra, rá, hogy nem a férjem volt a nagy szerelmem, pedig őt tartottam az igazinak..aztán jött egy villanás, rájöttem, hogy sosem szerettem úgy ahogy kellett volna. Mindenben mellette álltam segítettem ahol tudtam, de nem szerettem igazán.


Akit igazán szerettem, azt ott hagytam, 20 évig nem találkoztam vele..aztán újra.

2014. szept. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam szerelmes(vagyok is belé) , akkor nagyon csúnyán átvert, most egy jó ideig nem leszek, az biztos. De én meg 23 vagyok csak :)
2014. szept. 21. 23:38
 17/21 anonim ***** válasza:
54%
ettől még szerelmes volt mert a kémia beindulásához sok mindennek egyezni kel
2014. szept. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem, hogy szakítás (válás után pl. Miért kell azt mondani, hogy sosem szerettem a másikat? Ez megnyugtatja a szakító felet?
2014. szept. 21. 23:45
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
OKé, kérdező, te csak szerelemből fogsz házasodni. De honnan tudod, hogy életed végéig szerelmes leszel belé, és nemmúlik el neked is a köd 2-3 év múlva? Akkor ennyi erővel sose házasodj.
2014. szept. 22. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mert a mai világban mindenhonnan öntik rád azt, hogy legyél szerelmes. Más a mesékkel elkezdik, Hókefélke és a többiek várják a herceget, nagy egymásra találás, zsepis romantikus filmek mindenhol, és azt érzed, hogy ha te nem tudsz *tetszőlegesen behelyettesíthető* 25 éves korodra felmutatni egy legalább 3 éves, stabil, jól működő párkapcsolatot, amiben hamarosan jön az eljegyzés, házasság és gyerek, és persze nagy a szerelem, akkor lemaradtál valamiről. Ezért az emberek többsége, mivel igen nagy az igénye arra, hogy beálljon a sorba, és menjen a többi birka után, inkább bemeséli, és el is hiszi (!) magának, hogy baromi szerelmes. Mert könnyebb érvényesülni, mert ez a norma, mert ezt látja, ebben nőtt fel, így kell lennie.

Aztán pár év múlva, amikor rájön, hogy a saját boldogsága a legfontosabb, és nem az, hogy mások mit gondolnak róla, akkor függöny fel, és végre őszinte lesz magával. Igaz, megbánt vele másokat- ezért kellett volna az elejétől fogva őszintének lenni, legalább saját magával.

2014. szept. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!