Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségek valóban nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségek valóban nem szeretik, ha a férjük alázatos?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a feleségének és gyerekeinek érdekeit képes a sajátjai elé helyezni.

2014. máj. 14. 21:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Hopsz, nem bigámiára értem, hanem egy nő és egy férfi kapcsolatára, és a közös gyerekekre.
2014. máj. 14. 21:11
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nem ilyen egyszerű. Minden embernél és a kérdésre vonatkoztatva minden nőnél máshol van annak a határa, hogy mi az ami még kedves, előzékeny, megható de nem alázatos, és mi az, ami abszolút férfiatlan.


Konkrét példával könnyebb lenne választ adni.

2014. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit írsz, az inkább önzetlenség. És azzal nincs is semmi baj.
2014. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Normálisnak tartom, ha a feleségének és a gyerekeinek az érdekeit a magáé elé helyezi. És normális az, amikor a feleség a férj és a gyerekek érdekeit a magáé elé helyezi.

Ez az önzetlenség, amit a szeretet működtet.

Alázat: hogy jön ez ide?

2014. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
En és a férjem ilyenek vagyunk, de nevezném alázatnak sem, és áldozatnak sem. Egyszerüen jön minden magától.
2014. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem speciel kifejezetten zavarna, ha a párom az érdekeimet az enyéim elé helyezné. Elég akaratos és önző vagyok ahhoz, hogy érvényesítsem az érdekeimet, nem kell nekem ahhoz segítség :) De konkrét esetben lehetne megmondani, hogy jó, rossz vagy alázatosság-e az adott dolog... Bár én szinte mindenről le tudom vezetni, hogy simán vezetheti önzés... Elég természetes (bár nem mindenkinél), hogy az ember azt teszi, ami neki jó, még ha bonyolultan is s első látásra nem is.
2014. máj. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
A valódi alázat mind férfiben, mind nőben erény, nem pedig hiba. Az alázatnak előadott gyengeség és tutyimityiság, alattomosság, álszerénység és a többi - na az már más kategória. Azt mindig csak a zsarnok típus kedveli, más nem.
2014. máj. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az alazat az mikor a ferjem bocsanatot ker es engesztel engem pedig en hibaztam fele.ezt azert teszi minnel hamarabb beke legyen koztunk.
2014. máj. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Isten áldása lenne egy ilyen férj!:)Én bizony tudnám értékelni!
2014. máj. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De ez forditva is igaz nekem is a szeretet erdekeben a buszkesegem es az igazam fere kell tenni hiszen a gfontosabb a jo kapcsolat nem a ,,kinek is van igaza, verseny.
2014. máj. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!