Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azok a nők, akik szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik szeretik a párjukat és úgy érzik ő a legjobb pasi, szükséges nekik, hogy más pasikkal flörtöljenek, meg hasonlók?

Figyelt kérdés
értem ezt komoly kapcsolatokra, akár házasságban
2014. márc. 20. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
kinek mit jelent a flört? ez is sok mindent behatárol szerintem. Én is azt érzem, amit a kérdésben írtál. Flörtölni nem szoktam viszont jól esik, ha megnéznek. De visszamosolyogni, beszédbe elegyedni nem szoktam, nekem az sok lenne.
2014. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

nem, nem szükséges flörtölnöm, nem is szoktam. PErsze jólesik, ha kapok bókot, de nem szoktam úgy reagálni rá, hogy a másik fél azt érezze, érdekel...


De azért visszakérdeznék, mindenki azt érzi, hogy a párja a legjobb pasi?? Szerintem nem. Szeretem, vele élek, mert vele akarok élni, de soha nem állítanám, hogy ő a legjobb. Néhány szempontból nekem igen, de nyilván vannak tulajdonságai, amiben mások verik :))) Ettől még nekem megfelel :))))

2014. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Nincs szükségem, hogy más férfival flörtöljek. A férjem olyan jól bókol, hogy teljesen el vagyok olvadva töle :)

9 éve vagyunk együtt, remélem mindig ilyen marad.

2014. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Te kérdezted ma azt is, hogy miért kezd ki mindenki körülötted a pasijaiddal? Nem mondom, hogy fantáziálsz, de ez valahol benned zajlik, te vonzod be ezeket a szituációkat.
2014. márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem szoktam senki mással flörtölni,mert imádom a páromat és csak ő számít nekem.
2014. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
1-es vàlaszàt osztom 100%-ig!
2014. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem nincs rá szükségem. Kifejezetten utálom, ha megbámulnak, beszólnak.
2014. márc. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Kinek mi a flört..???


Szeretem én is a megneznek, ha kapok pozitív visszajelzést..

Ilyen esetben nem nézek fapofával ki a fejemből, hanem visszamosolygok, vagy megköszönöm a bókot.

Ha valakivel közvetlenebb viszonyban vagyok, akkor szoktuk ugratni egymást, csipkelődni..pha több fefi van a csapatban éppen akkor tuti kap az ember szexista megjegyzést, ami engem nem zavar, viisszaszólok..

Van aki ezt flörtnek minősíti, szerintem nem az.

Nálama. Foört azt jelenti, hogy akarunk a masiktől valamit, szemezünk, titkos msolyok stb..

De ha mások szeinte ez flört, akkor az..semmi köze ahhoz hogy én akarnék akarkitől valamit.. Akikkel vagyok iylen viszonyban tudják hogy férjnél vagyok, általában a megcsakásról alkotott véleményemet is.

Ha mégis valaki többet gondolna bele, annak eleg haar lehűtöm a kedvét..

Azért me párkapcsolatban élek, mert férjnél vagyok nem szűntem meg az lenni aki voltam...

2014. márc. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem szükséges, de nem hárítom. Úgy, ahogy az utolsó írja, van egy határ, de szóban mehet minden...
2014. márc. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szükséges, nem is hiányzik. Megköszönöm a bókokat, örülök nekik, de flörtbe nem megyek bele.
2014. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!