Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azok a nők, akik szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik szeretik a párjukat és úgy érzik ő a legjobb pasi, szükséges nekik, hogy más pasikkal flörtöljenek, meg hasonlók?

Figyelt kérdés
értem ezt komoly kapcsolatokra, akár házasságban
2014. márc. 20. 21:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Élvezem az elismerő pillantásokat és az esetleges bókokat, de én magam nem flörtölök semmilyen szinten. Mondjuk soha nem voltam az a flörtölős fajta, így meg, hogy megtaláltam "életem párját", még annyira sem érzek késztetést, mint eddig.
2014. márc. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én szeretem a férjemet és nem érdekelnek más pasik. Azt se tudom igazán, hogy hogy kell flörtölni:D


Vannak férfi barátaim, 2 is, a férjem baráti körében is vannak pasik akik haverok, van férfi munkatársam is, de egyik se érdekel úgy mint férfi. És az sem ha pl valakinek tetszenék. Akár nekik, akár idegen férfinak. Nem érdekel. Nincs rájuk szükségem. Az én életemben 1 férfi van, a férjem, és ennyi:) N/28

2014. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!