Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért bánt mert szegény vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánt mert szegény vagyok?

Figyelt kérdés

A barátom volt barátnöje gazdag, mert az anyukája egy családos milliomos szeretöje, a csaj völegénye is tök gazdag. 2-3 esküvöt rendeznek, meg egy külön elöesküvöt is. A baràtom tök büszke, hogy gazdag az exe, ezért ma egész nap azt kellett hallgatnom, hogy a csaj ruhája 1 000 dollárba került, hiába közöltem, hogy nem érdekel, mert a csaj flegma velem. Meg hogy bezzeg ha a húgom vagy a legjobb barátnöm házasodna ilyen drága ruhában, tök boldog lennék.

Meg hogy a csaj nagyon cool, mert csak luxusban tud élni, én meg azt se tudom, mi az a luxus. Meg hogy büszke az anyukájára, amiért ilyen gazdag pasi a szeretöje. Én is büszke vagyok anyukámra, amiért tisztességesen felnevelt engem meg a húgom, és igaz, hogy nem állt be egy milliomoshoz se másodhegedüsnek, de van 3 szakmája meg 28 ledolgozott éve (anyu 47).

Csak mi épp szegènyek voltunk/vagyunk.


Ez akkora baj?


2014. szept. 18. 20:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező, egy luxusban élő gazdag lány nem menne férjhez 1000 dolláros ruhában, mert nagyon megszólná a többi luxusban élő gazdag a csóró cucc miatt.

Amúgy attól, hogy az anyja egy milliomos szeretője, még senki sem lesz tök gazdag... persze, te ezeket honnan tudnád, hiszen a kérdésed alapján tini vagy:

tök gazdag, tök boldog, tök büszke, cool - ilyen kifejezéseket a kistinik használnak :)

2014. szept. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
66%
Én visszaaláznám, hogy többet szóba se jönne. Igen a lány luxusban él, ezért lettél lecserélve, mert nem ütöd meg a luxus szintjét. És kicsit sóhajtozz, hogy milyen jó lehet egy gazdag vőlegénnyel, talán észbe kap.
2014. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
48%

Szóval a (remélhetőleg nem) jövőbeli anyósod egy k****a, és erre az ő kicsi fiacskája még büszke is?


Az igen.....

2014. szept. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!