Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért bánt mert szegény vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánt mert szegény vagyok?

Figyelt kérdés

A barátom volt barátnöje gazdag, mert az anyukája egy családos milliomos szeretöje, a csaj völegénye is tök gazdag. 2-3 esküvöt rendeznek, meg egy külön elöesküvöt is. A baràtom tök büszke, hogy gazdag az exe, ezért ma egész nap azt kellett hallgatnom, hogy a csaj ruhája 1 000 dollárba került, hiába közöltem, hogy nem érdekel, mert a csaj flegma velem. Meg hogy bezzeg ha a húgom vagy a legjobb barátnöm házasodna ilyen drága ruhában, tök boldog lennék.

Meg hogy a csaj nagyon cool, mert csak luxusban tud élni, én meg azt se tudom, mi az a luxus. Meg hogy büszke az anyukájára, amiért ilyen gazdag pasi a szeretöje. Én is büszke vagyok anyukámra, amiért tisztességesen felnevelt engem meg a húgom, és igaz, hogy nem állt be egy milliomoshoz se másodhegedüsnek, de van 3 szakmája meg 28 ledolgozott éve (anyu 47).

Csak mi épp szegènyek voltunk/vagyunk.


Ez akkora baj?


2014. szept. 18. 20:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért is vagytok ti együtt?
2014. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy keveredtél egy ilyen srác mellé? Időpazarlás ezzel a sráccal akér egy percet is együtt lenni.
2014. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyen pasit úgy seggbe rúgnám, hogy a hogy repülne a milliomos ribi házáig, mint a huzat!

Szánalmas a csaj is, az anyja is, meg a pasid is és te is, ha ezzel maradsz!

2014. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
70%
kamu
2014. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
43%

1000 Dollár...:) Inkább 4000.

Ez akkora gagyi kamukérdés!

2014. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Nem kamu.


Miért az 1000 nem sok?

2014. szept. 18. 23:10
 17/23 anonim ***** válasza:
76%

Nem annyira.


Az kb. 200-210 000 Ft. Ennyit egy átlag menyasszony is van hogy elkölt ruhára, sőt van aki 100 000 Ft-ért bérli.


Ha millió felett lett volna a ruha azt mondom "hű de pénzes, az igen" de erre csak vállat vonok.

2014. szept. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a barátodnak jelenleg halvány fogalma sincs az élet lényeges dolgairól. Illetve téved -talán részben önhibáján kívül is- ezen dolgokat illetően. Ami még nagyobb baj, hogy amennyiben ő ezen a valószínüleg elég alacsony lelki fejlettségi szinten áll, akkor ebből tovább lépnie csak viszonylag nagyobb traumák megélése árán tud majd (ha tud; és persze ne legyen igazam), ahol is talán jó volna, ha volna mellette majd egy olyan valaki -mint amilyen valószínüleg te is vagy-, aki mondjuk már nem ott tart, és több valódi -személyiség formáló- tapasztalattal, és empátiás készséggel bír, mint ő.

Ennek ellenére sajnos nem tudok vitatkozni az elöttem szólókkal.

2014. szept. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
51%

ha a párom ezt mondaná, kb ez lenne a váalszom:


Akkor kotródj innen, és könyörögd vissza magad az exedhez, te cseléd.

2014. szept. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
85%

Meg ne haragudj, de egy kétszázezres ruha olyan alsó-középkategória.

Volt szerencsém milliomos esküvőn dolgozni 17 évesen, mint futrinka, a varrónő kapott ennyit, munkadíjként, egy ruhára. De az kézzel készült, csúcsminőség volt, az öltöztetők pamutkesztyűt viseltek, stb.

Miután az örömapa apukám üzlettársa volt, és hátulgombolós korom óta ismertem, meg mertem kérdezni, hogy Willy bácsi, ez mégis mennyi?

Hát elárulta, hogy az alap (ruhák, terem, sátor, kaja, pia) ne áll meg ötven millióból. Ebben mégnem volt benne a dolgozók bére, a konyha, víz-villany-gáz...

Mondjuk hatalmas esküvő volt, több mint háromszáz fős násznéppel, rengeteg kajával, stb.

2014. szept. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!