Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit szoktatok csinálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szoktatok csinálni a férjetekkel, amikor otthon vagytok?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy csak mi vagyunk -e ilyenek.

Nálunk a következő a helyzet este hét után amikor a párom hazaér.

Ő eszik, fürdik aztán tv-zik vagy alszik. Én lefürdök és internetezek.

Még fiatalok vagyunk, én 25 ő 29.


2014. szept. 18. 20:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Tv.szex ,fürdés utána alvás
2014. szept. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Nagyjából mi is, de hát ilyen egy hétköznap. Ha korán érünk haza vagy mindketten szabadok vagyunk, akkor általában elmegyünk sétálni.
2014. szept. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

ő ált: 10-11 kor végez ( étteremben dolgozik) ha én nem dolgozom vagy végeztem,akkor eszünk,furdunk,kicsi tv,gép,szex,alvás :) persze beszélgetés is..

én 18L ő 23F

2014. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

En 28 vagyok, a ferjem 46:-)

Mi egyutt dolgozunk, hazajovunk a munkabol, aztan mikor hazajovunk, mindenki csinalja a maga kis dolgat.De egy legterben vagyunk, mert a nappali meg a konyha egybenyilik, szoval ott vagyunk egymas kozeleben.Felvaltva fozunk, hol o, hol en, attol fuggoen, hogy kinek mennyi munkaja van aznap itthon.Egyutt vacsi kb 8kor, aztan egyutt vagyunk a kanapen a nappaliban es tevezunk, beszelgetunk, stb.Olyan is van, hogy o nez egy filmet, en meg kozben olvasok, vagy netezek mint pl most :-) de ott vagyunk egymas mellett.Furodni is mindig egyutt szoktunk menni, aztan egyutt a haloszobaba.Ez a hetkoznapi program, hetvegente szombaton altalaban itthon vagyunk, a bevasarlast leszamitva, azt mindig szombat delelott ejtjuk meg.Delutan ha jo ido van, a kertben vagyunk, ott altalaban kulon, o fuvet nyir vagy a rozsaival bibelodik, en meg az en viragaimmal foglalkozok, vagy tyukolat takaritok.Vasarnap vagy kirandulunk a kornyeken, vagy ha rossz ido van, akkor itthon kozos program :-) Egyebkent nagyon sokat utazunk, ugyhogy en imadok vele itthon lenni.

2014. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
95%
Megérkezik, megbeszéljük kivel mi volt aznap, mik a tervek, stb, gyerekeket közösen megfürdetjük, vacsora, ő kicsit dolgozik addig én fektetek, aztán megfürdetjük egymást is, kis tv, beszélgetés, szex, alvás. Ha jó idő van sütögetünk kint, ekkor késő estig a teraszon beszélgetünk kettesben.
2014. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Beszélgetünk, vacsizunk, van, hogy megy a TV, szexelünk, alszunk...

Hétvégéken közösen filmezünk, együtt főzünk, vagy persze gépezünk is, munkánkhoz kell, majd szex és alvás.

Szeretünk még hétvégéken 1-2 üveg bor mellett hajnalig beszélgetni.


26/N, 26/F

2014. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Sokmindent :D


Most pl. a laptopom szerelte, miközben én főztem vacsorát magamnak (ő már evett mást), és épp magyar nosztalgia slágereket tolunk, a Gedeon bácsi megy perpill :))


Egyébként általában pl.:

- közösen főzünk, sütünk vagy amíg az egyik ezt csinálja a másik pihen, de nagyjából egyformán. Meglepjük egymást és gondolunk arra, a másik mit szeret igazán, szeretünk kísérletezni, igazából hobbink is a főzés.

- vannak sorozatok, amiket közösen nézünk

- playstation játékok, amiket együtt játszunk

- sokszor egyikőnk barkácsol vagy a hobbijával foglalkozik, a másik addig elvan egy ideig, de mindig "meglátogatjuk" egymást, igyekszünk egymás közelében valami más tevékenységet találni iylenkor is, hogy ne azzal menjen el az este, hogy 3 órája egymáshoz sem szóltunk.

- forrófürdő, gyertyafény, pohár bor vagy pezsgő a kádban a habfürdő mellé:)

- megmasszírozzuk egymást

- dögönyözzük a macskáinkat (ez a nap jelentős hányadát teszi ki)


... de hétköznap ritkán van, hogy egész du. otthon vagyunk. Általában heti 1x eljárunk sportolni együtt (úszás, squash, futás, bicikli, ami épp jólesik), heti 1x fixen a tágabb családdal vacsorázunk, és nekem pl. emellett heti 1x nyelvtanfolyamom is van.


Emellett sokszor eljárunk fürdőbe, túrázni, koncertre, motorozni, várost nézni vagy valami látványosságot, helységet megtekinteni, étterembe, stb.


Mi elég aktívak vagyunk, én nem bírnék ilyen lusta, élehetetlen életmódot folytatni. Most jobb a munkaidőm kicsit de a programokból adódóan heti 3 nap egyikőnk sincs 7-nél korábban otthon. Régebben én mindig 6-ig dolgoztam, és amellett sem bírtam a seggemen ülni.

2014. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kiülünk a teraszra beszélgetni, iszogatni.


Filmet nézünk.

2014. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Eszünk, ennek mindig nagy feneket kerítünk. Imádunk főzni, jókat enni, van, hogy csak egyikünk főz, aztán elfogyasztjuk egy-két pohár borral, pezsgővel, stb. Nem mindennapos, de azért egy héten 4-5 alkalommal van ilyen, a többi napon bekapunk valamit, vagy elmegyünk vacsorázni, szeretünk új éttermeket kipróbálni. Szex is rendszeresen van. Változó, hogy mennyi, van, hogy minden nap, van, hogy akár napi többször is, de olyan is előfordul, hogy csak heti 1-2. Egyébként változatosak az esték. Vagy együtt, vagy külön fürdünk, tv-t nézünk, filmezünk, beszélgetünk, macskázunk (van 2 cicánk), internetezünk, társasozunk, barátokat hívunk, barátokhoz megyünk, kimozdulunk a városba, moziba megyünk, színházba megyünk, sétálunk a belvárosban, stb. Mi hétköznap is ki szoktunk azért mozdulni, nem csak otthon ülünk esténként, nem is tudnánk úgy meglenni. Természetesen ha fáradtak vagyunk, jobban esik egy forró fürdő, majd egy film megnézése összebújva, de ha nem volt túl pörgős a nap, akkor simán van még energiánk mászkálni esténként. Egyébként is későn fekvők vagyunk, az alvást hétvégén szoktuk bepótolni, de így nincs alkalmunk belefásulni a hétköznapokba. Mindig találunk valami programot, de persze vannak "uncsi" estéink is. Az egyensúlyt kell megtalálni, nálunk bevált.
2014. szept. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Majd ezt a kérdést, egy olyan verzióban is tedd majd fel, hogy mit csinálunk a férjeinkkel mikor otthon vagyunk + GYEREK.

Na meglepőek lennének ebben a verzióban a válaszok :)

2014. szept. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!