Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti kiakadnátok, ha a feleségetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiakadnátok, ha a feleségetek?

Figyelt kérdés

Ha a feleségetek állandóan egy zenész pasi (az adott stílusban ismert, de nem világsztár) képeit nézegetné, követné Facebook-on, meg lájkolgatná a képeit, bejegyzéseit. (Nem a rajongói, hanem a srác saját Fb-jén).


A feleségetek 21 éves, a srác, akire rá van kattanva meg 26 lehet kb


Hogy éreznétek?

Mit gondolnátok?

Mit tennètek?


2014. szept. 18. 15:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy nem a Kasza Tibi.


Most komolyan féltékeny vagy?

2014. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy ez az együtt töltött időtök rovására megy-e. Ha nem ezt csinálja órákig, csak úgy csekkolgatja, azzal szerintem nincs semmi gond. Én pl. Harry Pottert meg Szent Johanna Gimit olvasok, és Vámpírnaplókat nézek 26 évesen. Az én férjem sem érti, hogy miért rajngok ezekért.


Persze érthető, hogy rosszul érzed magad tőle, és ha ez nagyon zavar, akkor miért nem mondod mega feleségednek?


Egyébként neked nincs semmi gyerekes dolgod?:)

2014. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem meg kisautókat gyűjt 45 évesen. És akkor mi van? Ráérünk majd 80 évesen besavanyodni.
2014. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok, bár nem feleség.

Imádom a Harry Pottert, leteszem az egyik könyvet és veszem fel a másikat.... Mindent követek, ami kapcsolódik hozzá... Ez van..

Imádom ezen kívül Robert Downey Jr.-t, nekem ő az álompasi, nézem a képeit, lájkolom.. A múltkor a párom nézett egy filmet, becsatlakoztam, egyszer csak feltűnt ő a képernyőn és én meg felvisítottam... :) Na és akkor mi van? :)

2014. szept. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A lájkolgatásban nem tudom, mi a jó, de hát én nem a facebookon nőttem fel...


Amúgy miért ne rajonghatna? Az én kedvesem napi elég sok órát tölt egy mágikus lányos anime képeit nézegetve, fanficeket olvasgatva, írva és fordítva, állandóan a szereplőket emlegeti, rájuk asszociál és olykor szól, hogy rajzoljak matricának valót a motorjára, nyilván ugyanabból az animéből. Évek óta odavan az animéért, bár mostanság erősebb a dolog. Természetesen figmái is vannak a kedvenc karaktereiről (ezek drágább fajta, jópár ponton állítható figurák).

A doomozás évtizedek óta van meg nála. Most van egy elég gore mod hozzá :)

Tudnám fokozni, de talán ennyi is elég.

Semmi problémám nincs vele, bár néha kicsit sokallom, de a saját életembe még jobban bele tudok kötni :)

A fent leírt dolgokat lazán csinálják harmincasok és idősebbek is.

A lájkolgatás és követés, mondom, nekem már soknak tűnik, de az nem az én világom, manapság az is megszokott, de nem tudom megítélni.

2014. szept. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ez a fickó nekem is tetszik :)
2014. szept. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Gyerekes viselkedés, ennyi. Valószínűleg megmondanám neki hogy ciki amit csinál, ilyet 16 évesek szoktak.
2014. szept. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!