Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti kiakadnátok, ha a feleségetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiakadnátok, ha a feleségetek?

Figyelt kérdés

Ha a feleségetek állandóan egy zenész pasi (az adott stílusban ismert, de nem világsztár) képeit nézegetné, követné Facebook-on, meg lájkolgatná a képeit, bejegyzéseit. (Nem a rajongói, hanem a srác saját Fb-jén).


A feleségetek 21 éves, a srác, akire rá van kattanva meg 26 lehet kb


Hogy éreznétek?

Mit gondolnátok?

Mit tennètek?


2014. szept. 18. 15:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
meglepődnék rajt, mert már felnőtt
2014. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Azt, hogy a 21 éves feleséged nincs túl a tinirajongás korszakán. Más dolog valakinek a zenéjét szeretni, és más a képeit. Alapvetően nem gondolom, hogy egy 21 éves érett lenne a házasságra, szóval azt gondolom, ez nagyjából így van rendjén nála. Majd kinövi. Azt nem értem, miért nem tűnt ez fel neked a kapcsolatotok alatt, mielőtt elvetted volna? És hogy mit tennék..? Hát.. várnék. Vagy felnő, vagy úgyis elhagy, mert nem érett az örök elköteleződésre.
2014. szept. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Ezen miért kéne kiakadni? Neked nincsenek kedvenc előadóid? Féltékeny vagy egy sztárra vagy mi? :D
2014. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan 60 évest, aki meg csak azért regisztrált a közösségi oldalakra, hogy a kedvenc x-faktorból "sztárrá" lett "énekesét" követhesse és lájkolhassa minden megosztását.
2014. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Én Johnny Depp-ért vagyok oda, imádom :) 27 vagyok :) Én is nézem mi van vele, de csak azért nem követem, mert nem érek rá... Szerintem ezen nem kell kiakadni
2014. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

De olyan gyerekes....


Meg annyira nem különleges a pasi se, hogy rá kelljen kattanni.

(Daphyd Sens, google-n van róla pár kép)

2014. szept. 18. 16:02
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

21 éves, még szinte kamaszlány. :) Teljesen érthető. Különben felnőtt nők, anyák is rajonganak ezért vagy azért.

21 évesen talán neki korai volt házasodni egyébként, még nem az való neki.

2014. szept. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is lájkolgatom a kedvenceimet, de engem nem követ nyomon a férjem, mert megbízik bennem. :) Pl. tudja, hogy csak férfiakkal levelezem, mert az összes barátom férfi.
2014. szept. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
21 éves fiatal csajszi... attól, hogy elvetted még nem lett érett nő.
2014. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden gyerekesség kiveszik az emberből, akkor válik igazi kiégett hárpiává.

Őszintén szólva inkább úgy tűnik, hogy te féltékeny vagy arra, hogy a feleségednek más is tetszik.

2014. szept. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!