Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nincs. életem, vagy ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs. életem, vagy ez már csak így megy egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Napi 6 órát dolgozom 5 napot egy héten gyakornokként egy cégnél (fizetetlen). 9kor kelek, 11kor kezdek, 6ra vagyok otthon. Imádom a munkám, ezért vállaltam ingyen is. Hazamegyek, ellátom a házimunkát, majd nekiállok tanulni. (3 nyelven, mert be akarok jutni egy egyetemre, meg ide a céghez)

Utána alvás, és másnap minden elöröl.

A párom néha besegít a házimunkába, de inkább nem nyaggatom, dolgozik eleget.

Ö ha hazamegyünk, azt csinál, amit akar, hagy pihenjen. Hétvègére hagyom a komolyabb házimunkát, mert akkor otthon vagyok. (Pl mosás)

Barátaim nincsenek, akikkel találkozgathatnék, a páromnak vannak, de nem rajonganak értem, megbeszélték, hogy ha találkoznak egy hétvègére (péntek-szombat-vasárnap, mert a szomszéd városban élnek), legyen szíves nélkülem menni.

Ilyenek, hogy vásárolgatás, kimaradnak az életemböl, eltartott nö ne pattogjon, föleg ha még gyerek sincs.


Tényleg nincs életem?


2014. szept. 10. 15:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ha a jelenlegi helyzet számodra kielégítő vagy kész lemondásokkal élni a szebb jövőd érdekében, akkor de igen, van életed. Ha úgy érzed, hogy valami hiányzik, akkor gondold végig mi az és hozd be az életedbe. Te életed, te döntésed.
2014. szept. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!