Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nincs. életem, vagy ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs. életem, vagy ez már csak így megy egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Napi 6 órát dolgozom 5 napot egy héten gyakornokként egy cégnél (fizetetlen). 9kor kelek, 11kor kezdek, 6ra vagyok otthon. Imádom a munkám, ezért vállaltam ingyen is. Hazamegyek, ellátom a házimunkát, majd nekiállok tanulni. (3 nyelven, mert be akarok jutni egy egyetemre, meg ide a céghez)

Utána alvás, és másnap minden elöröl.

A párom néha besegít a házimunkába, de inkább nem nyaggatom, dolgozik eleget.

Ö ha hazamegyünk, azt csinál, amit akar, hagy pihenjen. Hétvègére hagyom a komolyabb házimunkát, mert akkor otthon vagyok. (Pl mosás)

Barátaim nincsenek, akikkel találkozgathatnék, a páromnak vannak, de nem rajonganak értem, megbeszélték, hogy ha találkoznak egy hétvègére (péntek-szombat-vasárnap, mert a szomszéd városban élnek), legyen szíves nélkülem menni.

Ilyenek, hogy vásárolgatás, kimaradnak az életemböl, eltartott nö ne pattogjon, föleg ha még gyerek sincs.


Tényleg nincs életem?


2014. szept. 10. 15:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%
6 órás munkába ne akarj beleroppani
2014. szept. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%
Üdv a való életben, vagy erre most mit kellene mondanunk? Én most nyáron napi 9-10 órában dolgoztam hol az egyik munkahelyemen, hol a másikon, és emellett jártam nyelvtanárhoz, és elvégeztem itthon a házimunka rám eső részét (miért komoly munka a mosás? Csak nem kézzel csinálod, hajnalban a hideg patak vizében :D), és mégis volt életem. Amúgy meg lehet, hogy veled van a baj, hogyha nincsenek barátaid, és a párod haverjai is kikötötték, hogy nélküled legyen szíves megjelenni. De tényleg nem értem a kérdést, te eddig burokban nevelkedtél?
2014. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%

Lassú vagy és rosszul osztod be az időd. Ha felkelsz hétkor, 11-ig van négy órád. Ebbe belefér a nyelvtanulás és a házimunka nagy része is akár! Ez ez esetben azt jelenti, hogy hatkor elszabadulsz a munkádból és szabad vagy.


Nézd, én az egyetem végén rohadt sok óra mellett voltam gyakornok - mondjuk én fizetésért. Heti 24-32 órát dolgoztam, napi nyolc órában, mindemellett nagyon sok órám is volt és még ráadásként a szakdolgozatomat is írtam - amivel ráadásul jól beletenyereltem, mert nagyon komoly téma volt. Otthon besegítettem a házimunkába a feleségemnek, ráadásul ősszel elég komolyan oda kellett tennem magam a családi gazdaságban is segíteni. És bizony mégis volt életem, el tudtunk járni bulizni, le tudtam ülni a párommal beszélgetni, filmet nézni, olvasni.


A hat óra munka + háztartás valóban nem sok, csak rosszul osztod be az időd. Javaslom, írd fel, mi mennyi ideig tart neked, és min tudnál gyorsítani kicsit, hol tudnád a felesleges időt kitölteni. A házimunka eleve nem feltétlen mindennapos dolog, elég mondjuk minden másnap elmosogatni, hetente egyszer porszívózni, mosni - ahogy teszed is.


Gondolkodj el, tervezz és tömbösíts. Mondjuk legyen meg, hogy hétfő reggel munka előtt megfőzöl másnapra is, esetleg harmadnapra is, ekkor már ezzel nem kell foglalkoznod egy-két napig. Utána a kedd munka előtti részét fordítsd egészében a tanulásra, esetleg előtte mosogass el, vagy amit muszáj. Szerdán megint megfőzöl péntekig, csütörtökön és pénteken meg megint tanulhatsz. Ha ezt jól beosztod, a munka előtti szabadidőben le tudod tudni az egész muszáj részt, aztán meg munka után szabad vagy.


Sokkal hatékonyabban lehet ezeket csinálni, ha előre beosztod, és egyszerre CSAK EGY dologgal foglalkozol, mert csapongni egyik tevékenységből a másikba rengeteg felesleges energiát emészt fel, és folyamatosan azt fogod érezni, hogy semmire sincs időd. Nem: egyszerre egy dolgot, mindezt pedig tudatosan. Nincs olyan sok dolgod, amit ne lehetne bírni.

2014. szept. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%

bakker 11kor kezdesz! más 7-8kor!

9-ig aludni? kicsit luxus nem?

akkor megfőzöl, takarítasz, ami kell és kész


elmehetsz sétálni, sportolni, olvashatsz egy könyvet, rakj ki egy puzzle-t mittomén!


hány éves vagy? mert nyavalyogsz mint egy 10 éves

2014. szept. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%

igazából nem értem a kérdést, mi köze a párodnak ahhoz hogy nincs életed?


arról hogy nincs életed te tehetsz. mások 2× ennyi dolgoznak, mégis élnek. te csak nyomod a rutint, és kész.


amúgy egy kapcsolatban NEM így megy:

- ott segít a másik

- ha a barátai (ok nélkül!) utálnak, akkor min, hogy leállítja őket

- amúgy egy új ruha vásárlását sem engedi a párod? vagy mi ez a pattogás?

2014. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

BIZONYÁRA EZ IS TE VAGY,KISSÉ MÁS VÁLTOZATBAN:


Ha háztartásbeli lennél, dolgoznál ingyen?


Eddig háztartásbeli voltam. Nem élünk túl jól, ezért nincsenek háztartási gépeink (mosógép,mosogatógép), mindent kézzel csinálok. Kaptam munkát, egy cégnél dolgozom fordítóként 3-4 nyelven. Mivel nemrég indult, és csak asszisztens vagyok (a párom szerzett be), így az elsö két hónapot ingyen dolgozom, utána kapok fizetést. Imádom a munkám, csak ígyis az enyém maradt a háztartás, meg mellette még 3 nyelvet tanulok (azon kívül, amiken dolgozok).


Így is háztartásbelinek számítok?

Dolgozok, csak épp nem fizetnek még

2014. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Eléggé sok üres időd lehet a mosás-súrolás mellett!

Vagy csak kettős személyiséged van?

ITT A TEGNAPI LINKED A KOMMENTJEIDDEL:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..

2014. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
2014. szept. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Sürgősen keress fel egy pszichiátert!
2014. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ez így megy, főleg ha lesz gyermeketek is.


Nálunk is már csak így megy, és elegem is van.

5.25 kelés, öltözés, gyerek keltés, cuccolás, óvoda, rohamtempóban munkahely, ötre haza, gyerekért oviba, bevásárolni, hisztit hallgatni, vacsorát készíteni, szétdobált cuccokat összeszedni, nyűgös férjet hallgatni milyen xar az élet, miért ezt főztél, miért nincs pénz, aztán izzadtan fürdetni, összekészíteni a gyerek cuccait másnapra, mosógép bedobál, este 8-kor teregetés, mese, altatás.

10-re ha szerencsém van lehuppanok a fotelbe, és megnézek félig valami marhaságot a tv-ben, mert ragad le a szemem. Idő magamra semmi. Egy jó könyvet sem bírtam elolvasni.

Szóval ilyen az élet. Barátaimmal ritkán találkozom, maradt kettő ember az életembe, mert mindenki elköltözött, dolgozik, nem ér rá, családja van, lemorzsolt az élet egymástól minket. Néha beszélünk, de ennyi.


Úgyhogy VAN élted! ..., és élvezd!!!!!

2014. szept. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!