Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nincs. életem, vagy ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs. életem, vagy ez már csak így megy egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Napi 6 órát dolgozom 5 napot egy héten gyakornokként egy cégnél (fizetetlen). 9kor kelek, 11kor kezdek, 6ra vagyok otthon. Imádom a munkám, ezért vállaltam ingyen is. Hazamegyek, ellátom a házimunkát, majd nekiállok tanulni. (3 nyelven, mert be akarok jutni egy egyetemre, meg ide a céghez)

Utána alvás, és másnap minden elöröl.

A párom néha besegít a házimunkába, de inkább nem nyaggatom, dolgozik eleget.

Ö ha hazamegyünk, azt csinál, amit akar, hagy pihenjen. Hétvègére hagyom a komolyabb házimunkát, mert akkor otthon vagyok. (Pl mosás)

Barátaim nincsenek, akikkel találkozgathatnék, a páromnak vannak, de nem rajonganak értem, megbeszélték, hogy ha találkoznak egy hétvègére (péntek-szombat-vasárnap, mert a szomszéd városban élnek), legyen szíves nélkülem menni.

Ilyenek, hogy vásárolgatás, kimaradnak az életemböl, eltartott nö ne pattogjon, föleg ha még gyerek sincs.


Tényleg nincs életem?


2014. szept. 10. 15:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
Szerezz barátokat vagy szülj gyereket!
2014. szept. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

ez igy megy, en 6.30kor kelek, 8.45re jarok be dolgozni, 17.45ig vagyok, 19-re erek haza, akkor mar csak vacsora, tv-nezes, gyereklefektetes es alvas.


hetvegere marad a bevasarlas, es az hogy megprobaljam kipihenni magam (persze nem sok esellyel).


ismerosok/baratok nem nagyon vannak, de amugy se lenne ra ido.


ez van, olyan eleted sose lesz mint gimiben/egyetemen, ha ott a csalad, akkor mar arrol szol az elet, ez igy mukodik.

30f

2014. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
nem nagyon értem.. ha szeretsz valakit a világon, ha tanulsz - akkor nagyon is van értelme
2014. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

üdv a való életben, én reggel 7 kor megyek el dolgozni és este 7 re érek haza, utánna bevásárlás vacsi és alvás


szerezz barátokat és menj velük szórakozni

2014. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%
Azert az erdekes, ha egy felnott embernek nincsenek barátai.... Nem gondolkodtal el rajta, hogy veled lehet a baj?
2014. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
34%
Barátaid nincsenek, a párod barátai enyhénszólva nem bírnak, nem gondolod, hogy veled lehet a baj?
2014. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%

azt hittem 12órázol

6óra semmi

rendes munka is min. 8

barátok miért nincsenek? szülők? rokonok?

barátod meg nokomment, hogy nem segít semmit, majd jó lesz ha 8-10-12óra munka után is te csinálsz mindent , de te tudod.

és vajh a párod barátai miért utálnak?

2014. szept. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 piroska és a farkas ***** válasza:
78%
Én mondjuk azt nem értem, hogyha a barátod barátai ilyesmit kikötnek ezzel az indokkal, akkor ő, aki a te párod és téged szeret, miért nem mondja nekik azt, h elmentek ti a francba....
2014. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez is troll kérdés. 3 nyelven tanulsz és nem tudsz helyesen írni? Furcsa nekem :-)
2014. szept. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2014. szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!