Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, ti meddig maradnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti meddig maradnátok benne egy jól működő házasságban, ha?

Figyelt kérdés

Ha kevés lenne a szex?

Általában én mászok rá a férjemre, de így is sokszor elutasít. Átlagban 2-3 hetente 1x van szex, de akkor is úgy érzem magam, mintha megerőszakoltam volna.


Korábban nem volt ezzel gond, sokat és jókat szexeltünk. Úgy 1 éve változott meg a dolog. Beszéltünk róla, ideig-óráig volt változás, de nem mondja meg, miért nem kíván. Szakemberhez nem aakr menni.


2 gyerekünk van, ezt leszámítva jó a házasságunk.


Ti borítanátok e miatt?


2014. szept. 9. 15:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Én nem borítanék, mert nekem elég a havi egy. Azt viszont nem lehet tudni, hogy te meddig bírod szex nélkül, vagy ellent tudsz-e majd állni a kísértésnek, ha más felajánlja.
2014. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 csabika1971 ***** válasza:
41%

Kérdés. A régi időhöz képest te változtál-e küllemben.

Mert a férjed lehet már nem tart szexuálisan vonzónak. Ezt így a részletek ismerete nélkül nehéz megmondani.

2014. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem, 15 év alatt semmit nem változtam.... ezt komolyan kérdezed???

Nyilván megváltozott a testem, 2 gyereket szültem, szoptattam, lett néhány szarkalábam. De nem vagyok kövér, rendszeresen sportolok, járok kozmetikushoz, fodrászhoz rendszeresen.

2014. szept. 9. 15:11
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Változott valami az életében az elmúlt egy évben?

Úgy értem nem lett túl nagy a munkahelyi nyomás, túl sok stressz? Nem fáradtabb, mint korábban?


Orvosi oka is lehet. Nem kezdett el valamilyen állandó gyógyszert szedni, aminek ez lett a mellékhatása?


A harmadik dolog ami eszembe jutott, az egy kicsit csúnyán hangzik, előre is bocsánat érte. Biztos, hogy nincs senkije rajtad kívül?


Ha jól működik a házasságod, akkor én azért nem dobnám el. A helyedben elmondanám a férjednek, hogy már a válás is megfordult a fejedben, és ha meg akarja menteni ő is a házasságotokat, akkor árulja már el, mivel van a baj. Ha kiderül az ok, könnyebb segíteni rajta.

2014. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%

"Nem, 15 év alatt semmit nem változtam.... ezt komolyan kérdezed??? "


Mert szerinted szerencsétlen honnan tudná, hogy mióta vagytok együtt? Lehet otthon is mindenen felháborodsz és unja. Ki tudja.


Egyébként amelyik házasságban az egyik fél azon gondolkodik, hogy ki kellene lépni, az nem jók működő.


Sok megoldás pedig nincs. Vagy sikerül közösen megoldani vagy nem.

2014. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Engem ilyen nem zavarna, a szex jó, a szex szép, de nem halok meg nélküle. Főleg a 2-3 hetente nekem bőven elég.
2014. szept. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit el kéne vonatkoztatni a szextől. Újraéleszteni a tüzet, de csak közvetetten, hogy ne azt érezze, hogy az ágy a cél.
2014. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Orvoshoz nem hajlandó menni, pszichológushoz/terápiára szintén.


Nagyon sokszor próbáltam beszélni vele, vettem szexi ruhákat, voltunk többször kettesben itthon is, máshol is amíg a gyerekek nagyszülőknél voltak. De már nagyon fárasztó, hogy pitiznem kell :-(

2014. szept. 9. 15:34
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

ha még csak egy éve tart, akkor nyilván valami kézzelfogható oka van. próbálnám megoldani. ha nem sikerül/nem hajlandó, akkor vagy borítanék, vagy szeretőt keresnék.

nem vagyok hűtlen típus, sosem csaltam meg senkit.

de ezt nem tűrném, az élet nagyon fontos része ez.

ha nem kapod meg tőle, és együttműködni sem hajlandó, hogy megoldjátok ezt a sarkalatos kérdést, más boldogan fog jelentkezni. igazából, ha a gyerekek kijárták a középiskolát, akkor el is válnék.

2014. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

És szerinted ha egyáltalán nem is pitiznél,nem nyomulnál rá a férjedre,akkor ő nem próbálkozna lehet 3hónapig sem?


Én biztos nem bírnék könyörögni a szexért :( nagyon megalázó lehet.Ne hagyd, hogy elvegye az önbizalmad.


3 dologra tudok gondolni:

-sok a stressz és képtelen szexelni ez miatt

-nem vonzódik már hozzád,haldoklik a kapcsolat

-nem vonzódik hozzád már,de máshoz igen!

2014. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!