Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szokott titeket hihetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott titeket hihetetlen dolgokkal meglepni a férjetek, vagy pedig ti őt?

Figyelt kérdés

A férjem nemrég a születésnapomra lefoglalt egy étteremben egy asztalt, ha már úgyis szabin vagyunk, de mielőtt odamentünk, a kocsival másik irányba indult el, és elvitt engem Bükfürdőre egy nagyon szuper szállodába, körbenéztük a környéket azokban a napokban! Annyira szuper volt.:)


Ti szoktátok meglepni egymást, vagy ő titeket, vagy csak ti őt?:)


2014. szept. 4. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
A szomszédasszonyt azzal lepte meg egyik hajnalban a férje hogy pakoljanak mert elkártyázta a házat.
2014. szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Jöttél hireskedni? :)
2014. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem "csak" barátom van, de igen. Szerintem ez egyszerűen kell egy kapcsolatba, hogy pulzáljon. Nem kell nagy dologra gondolni ilyenkor, múltkor egy 100 forintos macis csokit rejtettem el az ágyba, vagy ilyen "kincskeresős" üzenetek mutatják az utat. Tudod, ezek a nyisd ki ezt, de akkor menj ide, és nézd meg azt, és akkor ott lesz amit kap :) Expáromnál is csináltam ilyeneket, és ők is csináltak-csinálnak ilyen dolgokat, bár szerintem egy pasitól nagyobb szó az, hogyha úgy érsz haza, hogy rend és tisztaság van, mintha vesz egy gyémántkarkötőt :) Szóval ezt a mostanim is tudja, úgyhogy inkább gesztusokkal lep meg és ezt én sokkkkkal jobban értékelem :)
2014. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Nem értem, elindultál egy szál ruhában és útközben derült ki, hogy több napra mentek? Ugyanabban a ruhában voltál több napig? Engem is szokott vinni párom ide-oda, de általában előre közli, mert jobban szeretem betervezni előre a dolgokat, pl. ha több napra megyünk akkor már előre feltöltöm a videókamerát, fényképezőgépet és főzök a gyerekeknek, hogy addig ne haljanak éhen.
2014. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer vett nekem egy gitárt. Szerintem azóta is bánja, viszont nekem az életem része lett a hangszer.
2014. szept. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

A vőlegényemet kifejezetten irritálná, ha meglepetésszerűen elvinném valahová, neki fontos, hogy előre tervezhessen...


Meghát, ha elterveztem valamit, én sem örvendek ha azt valaki fenekestől felfordítaná.

Pl. lebeszéltem egy fontos találkozót ezer éve nem látott barátnőmmel és akkor ő elvinne a hegyekbe 3 napra pont akkor. NEm lennék feldobódva. Vagy lehet hogy munkát kell pótolnom, munkára készülnöm a napokban, akkor csupa feszkó lenne.


Amúgy jól esne ez az említett dolog, de csak akkor ha annyi pénzem és időm van, amennyi még szerintem sose volt :)


Néha szokott kedveskedni, de az ilyen nagyobb dolgokat megbeszéljük.


Mondjuk az eljegyzés meglepetés volt.

2014. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Nekem vett egy nyaralót. Csak úgy elindultunk vásárolni és a pénztárcámban megláttam egy kulcsot. És akkor azt mondta, hogy odavisz, ahova a kulcs tartozik. És a Dunakanyarban egy kicsi, medencés nyaralónk lett. Hétvégéket általában lent töltjük.
2014. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
4: nem voltam ugyanabban a ruhában több napig, hiszen nem volt rajtam sokszor ruha, de a tény tény, hogy valóban csak egy ruha volt rajtam végig.
2014. szept. 4. 18:13
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Rómában megkérte a kezem. Nem számítottam rá, így igen, ez meglepetés volt.
2014. szept. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!