Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez miért számít ilyen furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért számít ilyen furcsa dolognak?

Figyelt kérdés

4 hónapos a lányunk, nemrég költöztünk a belvárosból egy külsőbb kerületbe.

Egy hét múlva vizsgázom, úgyhogy amit lehet, könyv mellett töltök időt. Ezért sétálni most kizárólag a férjem viszi.

Amikor visszaért, meglepve mesélte, hogy többen is megállították, mondván ritkán látnak férfit babakocsival.


Ez tényleg ilyen rendkívüli dolog lenne?


2014. szept. 3. 12:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
10%
Őszintén nem értem miért estek nekem. Hol írtam én olyat, hogy elmeháborodott lenne az az apuka aki sétál a gyerekével?
2014. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
78%

Azért otthon egyedül férfi ritkábban sétál a babakocsival. Úgy láttam többet, hogy ott volt az asszony de a férfi tolta, vagy épp rá volt kötve a gyerek.


Külföldön tényleg többet látni, amikor kiköltöztünk akkor feltűnt többünknek, hogy errefelé több apuka van a játszótereken. Míg otthon az iskolában a szülőin főleg akkor jött mutatóba 1-1 apuka ha az anyuka nem ért rá, itt gyakran ketten együtt jönnek.

2014. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
36%
sajnos ez az ország megragadt a középkorban
2014. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
76%
Talán mert nyugaton nem kell belegebednie az egyik félnek ahhoz, hogy eltartsa a másik kettőt-hármat, amíg az anyuka otthon van. Sőt, továbbmegyek, a legtöbb nyugati országban pár hónaposan adják le a gyereket, és mennek vissza a nők dolgozni. Ne állítsuk már be úgy, hogy azért látni nyugaton több apukát a játszótéren meg szülőin, mert ők jobban szeretik a gyerekeiket, mint a magyar apák! Annyira utálom az ilyet. Az én férjem pl. napi 12-13 órákat dolgozik, nagyon sokszor hétvégén is (úgy hogy még én is dolgozom itthonról az 1 éves gyerek mellett), és vérzik a szíve, hogy pl. nem járogathat játszótérre a gyerekkel, vagy nem tudott ott lenni bizonyos dolgoknál.
2014. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

16os vagyok.

Igen, maradéktalanul felgyógyultam, azóta már a második apróságot várom.

Nevess nyugodtan, én is azt csinálom... :)

Szerintem azon is röhögőgörcsöt kaptál volna, ahogy három kézzel igazgattuk be a gyereket a kendőbe...

2014. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!