Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez miért számít ilyen furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért számít ilyen furcsa dolognak?

Figyelt kérdés

4 hónapos a lányunk, nemrég költöztünk a belvárosból egy külsőbb kerületbe.

Egy hét múlva vizsgázom, úgyhogy amit lehet, könyv mellett töltök időt. Ezért sétálni most kizárólag a férjem viszi.

Amikor visszaért, meglepve mesélte, hogy többen is megállították, mondván ritkán látnak férfit babakocsival.


Ez tényleg ilyen rendkívüli dolog lenne?


2014. szept. 3. 12:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Magyarországon igen. Hegyeshalomtól nyugatra természetes jelenség.
2014. szept. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%

Egy 2 éves és egy 4 éves gyerekem van, és ha belegondolok, nagyon ritkán fordult elő olyan, hogy egyedül sétáljak velük babakocsival. A Feleségem is ott szokott lenni.


30/F

2014. szept. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az. Mi BP belvárosában élünk, délután elég vegyes a kép a játszótéren. Vannak anyukák, apukák, nagyszülők is a gyerekekkel.
2014. szept. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Nem hiszem. Az én férjem is imád a babával sétálni, amikor csak lehet mennek, én meg addig csinálom a dolgom itthon. Szerintem ez így lenne normális. Ő az apja, kell, mind a kettőnek jót tesz, ha töltenek időt egymással kettesben is, kell hogy legyenek apás élmények is, olyan dolgok, amiket apával szokott csinálni.
2014. szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
39%

Ez nagyon furcsa, szerintem csak valami bunkó lehetett, mert Budapesten nagyon sok apuka tol babakocsit, nekem pl. 3 kollégám is van otthon GYED-en a picivel.


Mennyire külső kerületbe költöztetek? Olyan panelszerűbe? (mondjuk mint a 18,19), mert akkor végül is érthető, mert az iskolázottság szintjében is mérhető szerintem ez a kérdés.

2014. szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%

1: Hegyeshalomtól ÉSZAKRA is furcsa dolog, itt Dániában sem a férfiak sétáltatják.


Szerintem egyébként nem kéne furcsának lenni, de mindig megmosolygom azokat, akik azt hiszik, hogy külföldön és nyugatra minden EZERSZER másabb, mint Magyarországon :)

Jellemzően olyanok szerint, akik pár éve voltak buszos utazással Bécsben, és ennyit láttak a gazdag nyugatból....

2014. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
A Tiszától keletre is természetes dolog.
2014. szept. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Északi-pesti kerület. Nem igazán ismerem még a környéket. A belvárosban nem volt ilyen, ott én is láttam mindenféle verziót.

De apámra is ugyanígy rácsodálkoztak, amikor ő vitte ki (ha itt van, kisajátítja az unokasétáltatást :)).


Bár a férjem tegnap már polgárpukkasztásból vámpírfogas cumival vitte, mondta, hogy jót szórakozott az arcokon.

2014. szept. 3. 12:24
 9/25 anonim ***** válasza:
96%

Ez tapasztalataim szerint azért van, mert ha egy apuka kisgyerekkel van akkor rendszerint otthon sincs anyuci. Ezek a férfiak egyedül nevelhetik a gyereket, és szeretnék, ha lenne mellettük egy nő. Egzisztenciával rendelkeznek, ezért kiváló prédák az elvált nők számára.

Stb. Röviden, a magányos, elvált anyucik vadásznak rájuk, hátha megszerezhetik.

De ez csak az én tapasztalatom/gondolatmenetem.

36F

2014. szept. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem negatív felhangú volt, ő azon lepődött meg, hogy úgy reagáltak rá, mintha valamilyen hőstettet hajtana végre éppen.
2014. szept. 3. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!