Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Jónás módszert egy kicsit...

A Jónás módszert egy kicsit furcsa dolognak tartottam de 2 hónapja dolgozunk a babás ügyön kb a 14-15-dik napon ovuláltam de a Jónás szerint a 20-dik napomon eshetek teherbe. Most akkor mikor volt az ovulációm?

Figyelt kérdés
Mind a két hónapban görcseim és nyák is volt a 20.napon,de akkor nem próbálkoztunk.Elöször azt hittem véletlen másodszor meg el mult két nap mire rá jöttem hogy mit is irt Jonas.Majd most figyelem a dátumot de kételkedem mert 27 napos a ciklusom.
2007. dec. 3. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
en vennek inkabb egy lh tesztet es azzal is leellenorizheted,altalaban az ovulacio a mensi elott 14 nappal van,igy ha 27 napos a ciklusod kb 13-14.en max 15en van ovulaciod,a jonas modszer biztos bevalt mar valakinek,en ilyet nem ismerek,de ez mas tema.szerintem hihetobb a te allitasod mint a jonas joslas.
2007. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ovulációnak semmi köze a jónás módszerhez. A jónás módszer a Hold állására épül. Van akinek pl. a menszesz idejére adta az időpontot, ami megint elég fura.


Szóval, a 2 dolog nem mindig ad ki megfelelő időpontot együtt.

Inkább használj ovutesztet.

2007. dec. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!