Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem értem a feleségem. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a feleségem. Most mégis akkor mit vár?

Figyelt kérdés
Sokat panaszkodott, hogy nem foglalkozok vele, hozzá sem érek stb.. de mégis így hogyan ha nem partner?? tegnap este szépen egyedül megvacsorázott és elvonult aludni. Meg is kérdeztem, hogy így mégis hogy vár változást, erre azt mondta, ő már nem vár semmit és az állandó rinyálásom miatt kedve sincs hozzám. na ja.. állandó rinyálás. nem tudom miről beszél. ma reggel békülő szándékkal akartam neki adni egy puszit és elfordította a fejét. komolyan nem értem.
2014. szept. 2. 10:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

" amikor is ott tartottak, hogy összeházasodtak, oda kell egy kicsit teperni a férjnek. "


Asszonynak nem kell?


Az elhidegules mindig ket emberen mulik...

2014. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"Asszonynak nem kell?


Az elhidegules mindig ket emberen mulik..."


Ez nem igaz!

Ha egy férjnek van egy normális, rendes felesége, mégis pár év után a férj elkezdi elhanyagolni a feleséget, pedig a feleség mondja, hogy nem jó így neki, törődésre van szüksége, akkor arról miért is a feleség tehet???

Én minden nap megkérdeztem a drága férjemet, hogy mi volt a munkahelyen, beszélgessünk, bújtam hozzá, ölelgettem, mutattam neki, hogy fontos a számomra, kezdeményeztem rendszeresen az ágyban való együttléteket, míg a férjem egy ideig sz...rt rám és mindennek éreztem magam, csak megbecsült nőnek, sőt, nőnek nem. Hát én is egy darabig próbálkoztam még, aztán beleuntam, kiborult a bili és tudom, hogy azt a fajta házassági válságot 1-2 puszi nem oldja meg. Egyébként a válás szélére is kerültünk, több hónap kellett, mire rendbe raktuk a házasságunkat. És nem miattam került oda, ahová a házasságunk! Mert én tettem a kapcsolatunkért. Ja, és a helyrehozási folyamatot is én kezdeményeztem!

Szóval naná, hogy múlhat egy emberen is a dolog!

De, ahogy már korábban is írtam, ahhoz, hogy a férj rendbe hozhassa a dolgokat, oda a feleségnek is partnernek kell lennie.

2014. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"csak beleunt a várakozásba, a könyörgésbe és most egy darabig mosolyszünet van."

De akkor miért nem fejezi ki ezt világosan? Miért nem mondja azt, hogy "drágám, szerintem ez meg az nem jó a kapcsolatunkban, dolgoznunk kellene ezen"

Helyette csak csendben puffog és a néma gyereknek...

2014. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
63%

"De akkor miért nem fejezi ki ezt világosan?"

Szerencsédre te még soha nem voltál elhanyagolva!

Igen is, amikor valaki hosszú ideig semmibe van véve és ezerszer "kikiáltotta" már a baját és mégsem volt rá vevő a kedves férj, akkor igen is úgy érzi az ember, hogy jól esik duzzogni és egyszerűen nem tud egyik pillanatról a másikra a nyakába ugrani a férjének, csak mert kap egy puszit. És magában sz..rul esik neki az, hogy ennyire el volt hanyagolva. És szerintem a férj leírásából tökéletesen kiderül, hogy a feleség igen is kerek perec megmondta, hogy mi a helyzet, csak a férj azt gondolta, hogy ezt egy puszival el lehet intézni és valószínűleg úgy csinált a férj, mintha mi sem történt volna, mintha az elmúlt időszak, mikor elhanyagolta a feleséget, az meg sem történt volna és most adott egy puszit, mondván, hogy ezzel el van rendezve. Pedig nincs...És ezért van megsértődve a feleség. Hogy azt hiszi a férj, hogy ennyivel el van intézve...

2014. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 leo432 válasza:
64%

"De akkor miért nem fejezi ki ezt világosan?"

Idézek a kérdésből: "Sokat panaszkodott, hogy nem foglalkozok vele, hozzá sem érek stb..". Elég világosan kifejezte és elég hosszú ideig, még a kérdező szerint is.

2014. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Az én férjem sem vette észre, hogy valami gond van, hiába jeleztem, mondtam, kedveskedtem, vitatkoztam. Mire komolyan vette, és észrevette már késő volt. Már nem akartam tőle semmit, csak hogy hagyjon békén. Elváltunk.
2014. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"De akkor miért nem fejezi ki ezt világosan? Miért nem mondja azt, hogy "drágám, szerintem ez meg az nem jó a kapcsolatunkban, dolgoznunk kellene ezen"

Helyette csak csendben puffog és a néma gyereknek..."


Mert amikor világosan kifejezte, a férje meg se hallotta. Most meg hogy itt a baj, kapálózik. Hosszú folyamat ez.


Komolyan azt hiszed, hogy egy puszival el tudod intézni? Ezt hosszútávon kéne. Viszont ez a törődés is olyan dolog, hogy ha nem jön belülről, akkor reménytelen és ezt a feleséged is tudja.

2014. szept. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Pendulum92 ***** válasza:

Kedves kérdező,


Válaszolnál nekem két kérdésre?


1. Kifejtenéd, visszaadnád pontosan hogyan fogalmazta meg a feleséged a számára nem tetsző jelenségeket?


2. számodra mi az a dolog, amikor azt érzed, hogy: igen, most érzem, hogy szeret.

2014. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!