Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem értem a feleségem. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a feleségem. Most mégis akkor mit vár?

Figyelt kérdés
Sokat panaszkodott, hogy nem foglalkozok vele, hozzá sem érek stb.. de mégis így hogyan ha nem partner?? tegnap este szépen egyedül megvacsorázott és elvonult aludni. Meg is kérdeztem, hogy így mégis hogy vár változást, erre azt mondta, ő már nem vár semmit és az állandó rinyálásom miatt kedve sincs hozzám. na ja.. állandó rinyálás. nem tudom miről beszél. ma reggel békülő szándékkal akartam neki adni egy puszit és elfordította a fejét. komolyan nem értem.
2014. szept. 2. 10:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%
A feleséged a leírás alapján már elég régóta elégedetlen. Te ezt a helyzetet egy puszival akartad megoldani, és most ne érted, hogy miért nem partner ebben? Hm... én sem értem...
2014. szept. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
26%

Ilyenek a nők: ha valami gondjuk van akkor magukba zárják, várják hogy kitaláld a gondolataikat. Ha nem sikerül, akkor robban a bomba és pincsikutyát csinálnak belőled... utána pedig ellöknek mert már nem vagy elég férfi.

Természetesen ha egy férfinak van valamilyen gondja, akkor azt csak túlreagálja és nem is fontos... Kettős mérce.

Amikor az én párom durcizik valami miatt és nem hajlandó világosan fogalmazni, akkor otthagyom, hadd duzzogjon, elmegyek a haverokkal horgászni, táborozni pár napra. Mikor visszamegyek, már bújik is az asszony. A nőknek határozott férfi kell akit nem hatnak meg a hisztik. Ha beadod a derekad, nem fognak tisztelni sosem. Persze ez mind nem vonatkozik azokra a "férfiakra" akik hason csúsznak a nő előtt, ők nyugodtan játsszák csak a szerepet.

2014. szept. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
88%
Haver, a feleséged kitudja meddig volt elégedetlen, boldogtalan és te ezt észre sem vetted! Most azy hiszed egy puszival megoldod? Lepd meg, legyél kedves vele, ha azt is mondja, hogy hagyd békén, akkorse tedd! Lehet megunta a várakozást, lehet belefáradt vagy lehet csak kéreti magát kicsit, de ha egy elutasított puszi után meghátrálsz, azzal nem változtatsz semmin.
2014. szept. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is ez egy hosszú folyamat eredménye. Most már egy kicsit jobban kell teperned, mert teljesen beletörődött a jelenlegi helyzetbe. Most már egy picit nehezebb lesz meggyőzni, de sikerülni fog.
2014. szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem várhatod, hogy elhanyagolás után pár pillantás vagy egy reggeli puszi levegye a lábáról, és jóvátegyen mindent. Bármiféle fizikai közeledést a lelki, érzelmi közeledés előzze meg. A legfontosabb, hogy beszéljetek, beszélgessetek, ismerjétek meg újra egymást, kérdezz róla, a napjáról, a gondolatairól, így mutasd ki, hogy fontos számodra. Ilyenkor mindig a barátság részt kell újra megerősíteni. Közhely, de igaz, a párkapcsolatot ápolni kell, egy kicsit minden nap, néha a mókuskerékben elfelejtjük...
2014. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
68%

5-ös,

tudjuk, tudjuk, hogy miért műttetted meg a fejedet kocka alakúra, és miért nincs vázátok. Na mindegy, de egy nő nem ilyen. Te más vagy, lélekben férfi. Ez már a te bajod.

Kérdező, ahhoz, hogy elégedett legyen a feleség, ahhoz neked is elégedettnek kell lenni. Nem fásultnak, nem érdektelennek. Nem ciróka-maróka kell, nem nyavalygás és nem csak havonta egy puszi. Közös bármi kell. Kirándulás, séta, beszélgetés, munka, akár filmnézés, de együtt! Ez a foglalkozás vele, nem az, hogy ha kanos vagy, akkor megölelgeted.

2014. szept. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
76%
Munkából egy szál virággal várd haza, és pucold ki magadat is teljesen.Vidd el vacsorázni, vagy otthon főzz valamit neki.Üljetek le beszélgetni.Ha még igazán szereted, mond el neki, hogy mennyire!
2014. szept. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Egyet nem értek: ha a nő már nem vár el semmit és elfordul a férfi elől, akkor miért nem válik el? Akkor miért nem beszél világosan?
2014. szept. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
22%

Kerdezo figyeljen oda, lehet hogy az asszony felrekefel, vagy tervezi hogy felrekefel.


Tapasztalatbol irom...

2014. szept. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
75%

"Egyet nem értek: ha a nő már nem vár el semmit és elfordul a férfi elől, akkor miért nem válik el? Akkor miért nem beszél világosan?"

Nem arról van szó, hogy semmit nem akar a férjétől, csak beleunt a várakozásba, a könyörgésbe és most egy darabig mosolyszünet van. A férj pedig úgy képzeli el, hogy akkor hipp-hopp 1-2 puszi megoldja a dolgokat. Csakhogy ez nem így van. Ahhoz, hogy újra közel kerüljenek egymáshoz és visszajussanak a kapcsolatukban egy olyan szintre, amikor is ott tartottak, hogy összeházasodtak, oda kell egy kicsit teperni a férjnek. Tehát újra éreznie kell a feleségnek, hogy fontos a férje számára, hogy törődik vele. Ez nem jelenti azt, hogy beleunt magába a férjbe, nem akar többet semmit tőle, csak nem így. Hanem egy pozitív folyamat után újra.

2014. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!