Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem értem a feleségem. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a feleségem. Most mégis akkor mit vár?

Figyelt kérdés
Sokat panaszkodott, hogy nem foglalkozok vele, hozzá sem érek stb.. de mégis így hogyan ha nem partner?? tegnap este szépen egyedül megvacsorázott és elvonult aludni. Meg is kérdeztem, hogy így mégis hogy vár változást, erre azt mondta, ő már nem vár semmit és az állandó rinyálásom miatt kedve sincs hozzám. na ja.. állandó rinyálás. nem tudom miről beszél. ma reggel békülő szándékkal akartam neki adni egy puszit és elfordította a fejét. komolyan nem értem.
2014. szept. 2. 10:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Ma este egy szál szép virággal érkezz haza. Szomorú, mert nem kapott elég gyöngédséget, ezért "letett" egy kicsit az egészről. Ez a megérzésem.
2014. szept. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%

Tudod ha valakivel huzamosabb ideig nem törődnek, nem foglalkoznak, nem szeretik, vagy legalább is nem éreztetik ezt a másikkal, míg a másik csak várja és várja, netán mondogatja, hogy változtatni kéne, de csak telik az idő és nem történik semmi, akkor előbb-utóbb az ember elunja a várakozást és már nem is akarja. Korábban kellett volna észbe kapnod!

Most az lenne a legjobb, ha lenne egy őszinte, komoly beszélgetésetek, amikor is elmondod neki, hogy sajnálod, hogy elhanyagoltad, bár ha rinyálásnak nevezed azt, hogy a másik felhozza azt, hogy törődésre vágyik, akkor nem gondolnám, hogy annyira sajnálod, de mindegy, ha meg akarod tartani és jó kapcsolatot akarsz vele, akkor elmondod neki, hogy teszel azért, hogy változzanak a dolgok, de ebben legyen ő is partner.

2014. szept. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Egy puszi nem puszi. Szerintem próbálkozz kicsit kitartóbban, hogy érezze, hogy valóban fontos neked, szereted, törődsz vele. Ha ennek ellenére sem lenne változás, akkor viszont gondok vannak.
2014. szept. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
15%
Elég zakkant egy nőt találtál. De hát mostmár mindegy, szerintem hozzá kell szoknod hogy sose lesz jó neki semmi amit csinálsz.
2014. szept. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
48%

Haha. Túl sokat beszéltek, te meg férfi létedre belemész ezekbe a lelki hülyeségekbe. Én is nő vagyok, mindig is nyitogattam ezeket a kapukat, de azért vagyok a jelenlegi párommal még mindig, mert ő meg egyáltalán nem partner ezekre a patthelyzetet hozó vitákra. Teszi amit gondol és ha nem felel meg, ő akkor is ezt tudja adni. ÉS valójában megfelel, csak vannak nekem is szar napjaim és őt tudom előhúzni, hogy nem foglalkozik velem, de megőrülnék szerintem, ha erre elkezdene pátyolgatni.


Nem kell ezen vergődni. Ébredés után rohand le reggel többször és kész.

2014. szept. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
12%
Minek házasodtál? Semmi értelme, az összes ilyen lesz idővel, akár van okuk rá, akár nem.
2014. szept. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%
zokni, te már megtaláltad a párod? honnan e nagy bölcsesség benned?
2014. szept. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%

Udvarolj neki! Bizonyítsd be, hogy nem csak az unszolására foglalkozol vele, hanem szívből jön...


Lepd meg. Csinálj egy A4-es papírra különféle kuponokat: pl. lábmasszázs, hátmasszázs, közös zuhany, gyertyafényes vacsora, stb... Mondd meg neki, hogy csak rajta múlik, mikor és milyen sorrendben váltja be nálad ezeket. :)


Talán nem érzi Nőnek magát melletted.

2014. szept. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%
Írod,hogy sokat panaszkodott a feleséged, és csodálkozol,hogy beleunt? Én is voltam hasonló helyzetben, hiába kértem,hogy csináljunk közös programokat, vagy csak üljünk le beszélgetni,ne a tévét nézze, csak teltek a hónapok semmi változás, én is beleuntam és már nem is akartam változást, nem érdekelt a közeledése,mert tudtam,hogy akkor közeledik csak ha akar valamit, ez nem így működik! Legyél kedves,figyelmes vele minden nap, ne csak egyszer egyszer, ez az állapot gondolom nem egy hét alatt alakult ki.
2014. szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 leo432 válasza:
93%
Nő vagyok és egyetértek 10:48-assal. Gondolom a feleséged nem egyszer és nem kétszer szólt, hogy nem foglalkozol vele és neki ez rossz. Nem volt eredmény, a viselkedésed nem változott. Te most kaptál észbe, most próbálsz változtatni (vajon minek a hatására?). Egyetlen alkalom után ne várj csodát. Ez olyan, mint mikor egy évek óta alkoholista partner egyetlen este nem iszik... A másik nem hiszi, hogy ez változás. Több hétig kell kedvesen viselkedned, hogy elhiggye, változol, törődsz vele.
2014. szept. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!