Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi volt az elvetek ha megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az elvetek ha megcsal és ezzel szemben mit tettek amikor valóban megcsalt a társatok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 22:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

úgy gondoltam, nem fér bele.

mikor megcsalt, megpróbáltam megbocsájtani, kb. 3 hétig távol voltunk egymástól, nem bírtam látni, csak telefonon beszéltünk.

végül 3 hét után mondtam ki a szakítást, nem tudtam megbocsájtani.

nagyon-nagyon örülök, hogy nem fogadtam vissza! nagyon jól döntöttem.

2014. aug. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
96%
1 ev utan kulon koltoztunk.(sok vita es stb miatt) Kb az elso hetvegen osszefutottunk egy szorakozo helyen ahova mar keza kezben massal jott. Alitasa szerint nem csalt meg en pedig biztos vagyok benne. 3honapig elt a csajjal majd vissza sirta magat. En persze nagyon szerettem es visszafogadtam. Ennek mar 3 eve. Azt hiszem nem csalna meg... de a bizalom mar soha sem lesz a regi. En meg mindig nagyon szeretem. Van egy 11 honapos kisfiunk is. DE! idorol idore eszembe jutnak dolgok es probalom elfojtani az indulataimat, viszont nem tudom mindig ... akkor ok nelkul robban a bomba es megy a feltekenykedes reszemrol... es ez idovel fel fog emeszteni minket... :(
2014. aug. 28. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Megcsal, megüt elhagyom..

Jelenleg ilyen nem történt,( úgy ondolom nem is fog, aztán ki gondolná azelőtt, mielőtt megtörtént)

Viszont előtte hasonló elven voltam, megcsalás után mégis belementem egy fura kapcsolatba, magyarul nem szakítottam..nehezen jöttem ki belőle, másodjára ezt abhibát már nem köveném el

2014. aug. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, hogy ennyien vagyunk, akiket megcsaltak, mégis hagyjuk.
2014. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Az volt az elvem, hogy ha megcsal, azonnal lelépek.

Mikor kiderült a mecsalás, csak egy dolgot láttam tisztán, hogy le kell lépnem. Kukászsákokba dobáltam be a cuccaim míg ő sírva könyörgött. Én is sírtam és kb nem is tudtam magamról, azt sem tudom, hogy éltem túl azt az estét, de aznap már máshol aludtam. Egyébként onnantól lettem láncdohányos úgy, hogy előtte soha nem dohányoztam.


Rá 3 napra már az új barátnőjével voltak fenn képek egy közösségi oldalon, pár hónap múlva el is jegyezte. (míg én 10 kilót fogytam és rendszeres rémálmaim voltak róla). Aztán őt is megcsalta egy másik nővel, akit el is jegyzett hamarosan, majd elvett, most várják első babájukat. Hát csak sajnálni tudom azt a babát...


Az én életem azóta sok munkával, de helyrebillent. A cigit lassan letettem, a rémálmok elmúltak, a súlyom is normális. Ma már boldog házasságban élek és van egy csodálatos kislányom. :-)

2014. aug. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon voltak ilyen téren elveim,mert biztos voltam benne,hogy nem csalna meg.Mindig úgy gondoltam,hogy egy házasság már nem lehet normális az egyik fél félrelépése után és mindig azt mondogatta a feleségem,hogy nem érti miért olyan férgek az emberek,hogy előbb megcsalják a másikat és utánna lépnek ki a kapcsolatból.

Amikor ezeket mondta ,már összefeküdt a munkatársával.

2014. aug. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
akik visszatértetek a kapcsolatba, de soha többé nem tudtok megbízni benne, ti így hogy tudtok élni? mi a motiváció, hogy mégis így fojtatjátok?
2014. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17:

Nemrég kezdődött kapcsolat, mindenki hibázik... Valamint szerinte nem is számított megcsalásnak. Túlságosan szeretjük egymást (legalábbis én), hogy feladjuk ennyiért. Ha még egyszer előfordulna, azt hiszem komolyan elgondolkoznék, hogy tényleg kellünk-e egymásnak...

2014. aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!