Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi volt az elvetek ha megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az elvetek ha megcsal és ezzel szemben mit tettek amikor valóban megcsalt a társatok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 22:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Biztos voltam benne, ha megteszi, elhagyom. Amikor megtette, nem hagytam el, egy hét mosolyszünet után simán kibékültem vele. Sajnos...
2014. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
ha megteszi kihajitom a cuccait a lépcsöházba..ehelyett nem dobáltam, csak összepakoltam a cuccait, és soha többet nem léphette át a küszöböt. késöbb kiderült, hogy másokakal is megcsalt..és sajnos ezért is nem voltak hosszabb kapcsolatai, pl. a házassága is csak 3 évig tartott, a feleségén kivül még a két szomszédnak is "csinált" egy-egy gyereket....saját bevallása szerint "génhibás".
2014. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért bántad meg egyes?
2014. aug. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam felkészülve rá, azt hiszem ki se néztem volna belőle, mindenki a hűség mintaképének állította be, én meg örültem a fejemnek... Aztán, amikor kipukkadt az én mese-buborékom, természetesen összetörtem, balhéztam, szakítani akartam... És ez azóta folyamatosan tart. A vicces, hogy a megcsalás 2 hónap után történt, a kapcsolat meg most lesz 6 hónapos...
2014. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Hiába békültünk ki, megbízni már nem tudtam benne többé. Időhúzásra volt jo, később szétmentünk ugyanúgy, csak az időmet pocsékoltam vele.
2014. aug. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Akkor csak szétmentek azt hittem én is azóta is vele vagy. Szerencse, hogy tovább nem rabolta az idődet.
2014. aug. 27. 23:14
 7/18 anonim ***** válasza:
42%

Nekem az az elvem, hogy ha megcsal, megüt, vagy elkezd inni elhagyom...ezek közül az egyiket sem bírnám elviselni, és ezt nem csak mondom, biztosan lelépnék következő nap, vagy még aznap, ha lenne lehetőségem. Nem szeretnék a gyermekeimnek olyan szülőpárt, akik nem szeretik egymást, vagy nem bíznak egymásban...és magam miatt is, nem utolsó sorban.



Mondjuk nagyon távol áll tőlem, tőlünk ez szerencsére, nem is tudom elképzelni a szituációt...

2014. aug. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is beleültem ebbe a hintába és benne is vagyok.Azóta a tenyerén hord,de nem bízom benne soha többé egy percet se.
2014. aug. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Elv: Ha megcsal vagy megüt, azonnal repül.

Tett: Amikor megtudtam, hogy megcsalt, mentem a bíróságra a válási papírokkal.

2014. aug. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az volt az elvem, hogy nem erdekel tobbe, hallani sem akarok felole, keresek mast es elfelejtem. 1 honap se telt el, de mar talalkozott szervezett. Elmentem, elsirta a banatat, igert fut-fat, de nem hittem neki. Jo ket honapig huztam az agyat, de vegul adtam szamara egy masodik eselyt. Latom rajta a valtozast, de a bizalom nem jott vissza, pedig tenyleg tett erte, de mar nem tudok neki hinni.
2014. aug. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!