Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert itelik el a noket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert itelik el a noket jobban ilyen helyzetekben?

Figyelt kérdés
Adott egy par ahol a no figyelembe veszi a pasi anyagi helyzetet szereti a fiut de a penz is vonza ezt figyelmbe veszi a hazassagkoteskor is. Van egy masik kapcsolat ahol a pasi szerelmet hazassagot iger egy lanynak de nem szereti csak kihasznalja. Vagy ha egy hazassagban a no felrelep jobban elitelik. Ha a pasi akkor szegeny csak megbotlott. Miert van az hogy a noket jobban elitelik?
2014. aug. 27. 20:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%

Már megint egy férfigyűlölő kérdés. A mai napon tele van velük a GYK. Nem lehet hogy a kérdés feltevője ugyanaz aki ma már kétszer feltette, hogy nem érdemes őszintének meg hűségesnek lenni a férfiakhoz?

Én férfi vagyok de soha nem voltam hűtlen és soha nem emeltem kezet nőre, soha nem tettem olyat amire egy nő megkért hogy ne tegyen mert az neki rosszul esne. Ugyanúgy lenézem azokat akik attól tartják magukat férfinak hogy sok nővel lefeküdnek mint a ribizliket akik mindenkinek szétrakják a lábukat. Ugyanúgy elítélem a hűtlenséget, nemtől függetlenül.

Egyébként hadd kérdezzem meg, "kedves" feministák, miért gondoljátok hogy az teljesen rendben van, hogy egyes férfiak bűnei miatt a teljes férfi nemem akartok bosszút állni? Nem pont ez a szexizmus? Ha egy férfi megcsalja a feleségét akkor az a világ összes nőjét feljogosítja arra hogy hűtlen legyen? Ha egy férfi megerőszakol egy nőt akkor az összes férfi egy nemi erőszaktevő?

Miközben nemi egyenlőségről papoltok csak a nőket érő hátrányokról beszéltek, az ellen egyáltalán nem szólaltok fel amikor férfiakat érnek hátrányok. Az ellen például miért nem szólaltok fel amikor a nő hűtlenségből származó gyermekét nevelteti fel a férjével aki abban a hitben él hogy ő a gyerek apja? Csak az a szörnyű ha férfi kezet emel egy nőre de az már nem ha nő hazudik a gyerekről a férjnek? Plafonon vagytok ha egy munkakörben kevés nő dolgozik (mert nőket kevésbé érdeklő dolgok), de azt teljesen elfogadhatónak tartjátok hogy titeket a női kvóta alapján előnyben részesítsenek. Itt a GYK-n is pont ma olvastam olyan hozzászólást egy nőtől hogy a férfiak pusztán megtermékenyítők, semmi másra nem jók. Kíváncsi vagyok hogy mennyire habzott volna a szátok hogyha egy férfi azt írta volna hogy ti csak szülőgépek vagytok?

Eléggé beteges elképzelésetek van az egyenlőségről. Rólatok csak szépet szabad mondani, titeket mindig támogatni kell, ti nyugodtan diszkriminálhattok férfiakat, ha bármi rosszat tesztek azért nem kell felelősséget vállalnotok meg amúgy is mindenért a férfiak a hibásak. De a férfiakat nyugodtan lehet állatnak nézni és akként kezelni.

Kösz feministák de én nem kérek ebből a fajta "egyenlőségből".

2014. aug. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11 Ez nem férfigyűlölő kérdés, de ez sok esetben tényleg így van. Létezik a kettős mérce.
2014. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ez nem férfigyűlölő kérdés. Sokszor még a nők is lejárják a nőket ha egy nő a pénzt is figyelembe veszi mikor férjhez megy arról minden szépet és jót mondanak, ha egy pasi évekig van egy nővel hogy legyen aki főzzön, mosson, vasaljon rá, meg még szexeljen is vele de nem szereti csak megjátssza az csak kalandozgatás, kiélés sokak szerint és nem kihasználás. Na ezért kettős mérce.
2014. aug. 28. 09:53
 14/17 anonim ***** válasza:
Kérdező azért ez így elég hülyeség. Egyáltalán a nő minek mos főz takarít? Közös háztartás alapból közösen kellene vezetni ha mindketten dolgoznak. Nő hülye arról nem a férfi tehet.
2014. aug. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Arra ertettem hogy nyilvan a legtobb helyen a no foz oa haziasabb az nem azt jelenti hogy kiszolgalja a pasit. Szoval a pasik is keppesek ezekert a dolgokert es rendszeres szex miatt hazudni.
2014. aug. 28. 11:11
 16/17 anonim ***** válasza:

22:24-es vagyok.

Kettős mérce létezik mindkét nem bizonyos tagjainál. Nem csak férfiak lehetnek szexisták, hűtlenek, hazugok, kihasználok, szemetek hanem nők is. Én hallottam már olyat nőktől, hogy csak az a rossz ha a férfi lép félre, ha nő teszi akkor az csakis a férfi hibája. Neveztek már hímsovinisztának azért, mert azt mondtam hogy a hűtlenség egyformán gerinctelen dolog ha férfi teszi ha nő, az a "hölgy" aki ennek nevezett mélységesen meg volt győződve arról hogy a hűség csak a férfiakra vonatkozik a nőknek az JÁR, hogy rájuk már nem vonatkozik. Az egyik haverom azért szakított a barátnőjével mert az bulikon, szórakozóhelyeken más férfiak ágyékát meg hátsóját markolászta, amikor ezt a haverom szóvá tette akkor meg még a csaj volt felháborodva, mondván hogy nincs ezzel semmi gond csak szórakozik, amikor meg a haverom megkérdezte tőle, hogy mi lenne fordított esetben ha ő fogdosna más nőket akkor bezzeg a csaj egyből rávágta hogy szakítana. Ezek talán nem kettős mércék?

Még gimnazista koromban történt velem hogy a folyosón két ismeretlen lány mellett sétáltam el, az egyik zokogott a másik meg vigasztalta. Az amelyik vigasztalt rám ordított, hogy feküdjek hasra hogy ők megrugdoshassanak meg leköpdöshessenek engem. Amikor megkérdeztem, hogy ugyan mégis miért kellene engednem hogy ezt tegyék velem azt a válasz kaptam, hogy azért mert én is egy "roh@dt szem#tláda hapsi" vagyok mint aki megbántotta a zokogó lányt. Most akkor egy szexista disznó vagyok hogy nem hagytam hogy olyan dologért megbüntessenek amihez semmi közöm?

2014. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nezd te nyilvan sokat csalodtal mar a nokben azert veded ennyire a pasikat. Igen en no vagyok es elitelem ha valaki azt hazudja hogy o a gyerek apja es felnevelteti a pasival. En felnott emberekre gondoltam akik egyuttelnek vagy hazasodni keszulnek esetleg csak hazasok. Az hogy a haverod fiatal koraban olyan lannyal jart aki elotte a pasikat fogdosta ezek es ezt latta ott hagyja es annyi ha meg kellett neki a lany az az o dolga. Meg az hogy beszolt neked ket pszichesen beteg ember az sem jon ide. Most akkor akit megut egy pasi az utanna utalja az osszeset? En arrol irtam hogy maskent itelik meg a noket ha komoly kapcsolatban csinalnak valamit nem kamaszkori szerelmekrol.
2014. aug. 28. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!