Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jobban működik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobban működik a házasság, ha a nő az alábbi szabályokat betartja? Mit gondolsz ezekről?

Figyelt kérdés

1. Ne duzzogj, ha túlórázik!

2. Csak akkor hívd a munkahelyén, ha életbevágóan fontos!

3. Ha munka közben hívod, csak a lényegről beszélj!

4. Otthon is legyél csinos!

5. A hajad mindig legyen tiszta és ápolt!

6. Munka után ne rohanj hozzá haza azonnal, szervezz néha saját programot is!

7. Legyen saját hobbid!

8. TV-zés vagy gépezés közben ne zavard!

9. A plussz kg-idat add le (ha van)!

10. Ne akarj vele lelkizni, ne elemezd túl sokat a kapcsolatotokat, ne nyaggasd, hogy beszéljen az érzelmeiről!

11. Ne panaszkodj és ne nyavajogj!

12. Ne mondd: "Beszélnünk kell"!

13. Ne hozd fel példának az ismerősöket, akiknek ez vagy az van, itt vagy ott voltak, stb.

14. Csak egyszer kérd meg, hogy csináljon valamit a házimunkában. Ha nem áll neki, ne ismételgesd, hanem csináld meg te magad!

15. Ne legyél féltékeny, inkább foglald el magad!

16. Ne ellenőrizd a közösségi porálokon, tabu a telefonja és a levelezése is!

17. Ne kritizáld a családját és a barátait!

18. Ne legyél erőszakos, törekedj a kompromisszumra!

19. Kezdeményezd te a békülést (nem az számít, hogy kinek van igaza). Haragban ne feküdjetek le aludni!

20. Tarts rendet és tisztaságot!

21. Ne rajta vezesd le a frusztrációd!

22. Ne tedd fel állandóan a kérdést: "Szeretsz?"

23. Ne figyelmeztesd a közelgő ünnepekre (évforduló, szülinap, stb)


2014. júl. 20. 20:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne. Ha a férj is betart legalább ennyit.
2014. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy nagy hímsoviniszta bullshit.
2014. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
A házasság nem lesz jobb, csak a feszültség gyülemlik, amíg egyszer felrobban a feleség.
2014. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Néhàny pontbòl teljesen kiderül , hogy ez a milliomos férj és kitartott fiatal feleség szabàlykönyve ahhoz , hogy a fiatal feleség személye jò pàr évig ugyanaz maradjon ;)
2014. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
A házasság a kölcsönösen elfogadott elvek szerint működhet, amit mind a két fél betart.Az általad felsoroltak fele magától értetődő, a másik fele pedig egy kicsit ostobácskának hangzik. Olvastam én is valahol, az 50-es évek Amerikájában ilyenekre tanították a nőket.
2014. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, hiszen ismered: ha van rajta sapka az a baj, ha nincs, akkor az. Veled már veszekedni se lehet, soha nem akarsz semmit, borzalmas ez a patikai rend és tisztaság, soha nem mondod el mi bánt, nem is féltékenykedsz (biztos nem szeretsz már), semmi fognivaló nincs rajtad, mindig valami programod van, úgy nézel ki itthon, mintha elnöki fogadáson lennél (én sem flangálhatok akkor egyszál gatyában), napközben már fel sem hívsz (biztosan nem is tudod a számomat), biztos van valakid, mert már akkor sem hívsz fel, ha túlórázok stb.
2014. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

A talpát ne nyaljam tán? Hol élünk, a 20-as években? Egy kapcsolat/házasság egyenrangú felekből áll. Kérdem én, ha én leadom a plusz kilóimat, mert én vagyok a nő, nekem ugye kötelező, akkor a férfi is kigyúrja magát? Ha én elvégzem helyette azt a melót, amit nem csinált meg, hiába kértem, akkor ő rendet rak a lakásban/megfőz/kivakarja a gyereket a végtermékéből, ha én valamiért nem teszem meg? Ha én ne nyavalyogjak, akkor ő sem sopánkodik semmiért, ugye? Kezdeményezzem én a békülést, akkor is, ha esetleg a falról vakarom le magam, mert úgy felképelt? Ha elfelejti a szülinapom (mert ugye tilos figyelmeztetnem rá), akkor én is elfeledhetem az övét?


Ha van férfi, aki a fenti listát valaha is komolyan gondolná, akkor vegyen fel cselédet. Én a párja/barátnője/felesége vagyok/leszek, nem a szobalánya. Remélem, nem volt komoly a kérdés.

2014. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Megjött a napi provokáló...


Akkor kezdjék a nők is?


Az általad említett 4, 5, 8, 9, 14-21 pontokon felül:

1. Ne fingjál szándékosan minél nagyobbat

2. ne hugyozz bokorba (bírd ki hazáig. már a 3 éévesek is vissza tudják tartani)

3. Ne hugyozd le a vécédeszkát!

4. az utcán ne birizgáld a farkad

5. ne húzz szandálhoz zoknit

6. ne legyen sörhasad

7. ha van sörhasad, akkor ne dugd ki, és simogasd büszkén, mintha megdolgoztál volna érte

8. Tanuld meg kimondani anyádnak a "ne!, nem, nem kell, majd mi megoldjuk" szavakat!

9. Legalább alapszintű ismereteid legyenek a villany- és vízszerelésben, és tudj szöget verni a falba.

10. Ne érezd magad hősnek a nap végén, ha a feleséged is ugyanannyit dolgozik +háztartás+gyereknevelés

11. a koszos gatyádat tedd a szennyesbe

12. töröld ki a se* ged rendesen, nem túl vonzó a fékcsíkos gatya

13. a sörösüveged öblítsd ki, mert bűzlik

14. az ágyban igyekezz kreatív lenni, és bírd legalább 5 percig a menetet.

2014. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
8-asnál a pont 100%-ban :D
2014. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
46%

2,3,16,21 természetesnek kéne lennie

17,18 is elfogadható

több ihülyeség

2014. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!