Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jobban működik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobban működik a házasság, ha a nő az alábbi szabályokat betartja? Mit gondolsz ezekről?

Figyelt kérdés

1. Ne duzzogj, ha túlórázik!

2. Csak akkor hívd a munkahelyén, ha életbevágóan fontos!

3. Ha munka közben hívod, csak a lényegről beszélj!

4. Otthon is legyél csinos!

5. A hajad mindig legyen tiszta és ápolt!

6. Munka után ne rohanj hozzá haza azonnal, szervezz néha saját programot is!

7. Legyen saját hobbid!

8. TV-zés vagy gépezés közben ne zavard!

9. A plussz kg-idat add le (ha van)!

10. Ne akarj vele lelkizni, ne elemezd túl sokat a kapcsolatotokat, ne nyaggasd, hogy beszéljen az érzelmeiről!

11. Ne panaszkodj és ne nyavajogj!

12. Ne mondd: "Beszélnünk kell"!

13. Ne hozd fel példának az ismerősöket, akiknek ez vagy az van, itt vagy ott voltak, stb.

14. Csak egyszer kérd meg, hogy csináljon valamit a házimunkában. Ha nem áll neki, ne ismételgesd, hanem csináld meg te magad!

15. Ne legyél féltékeny, inkább foglald el magad!

16. Ne ellenőrizd a közösségi porálokon, tabu a telefonja és a levelezése is!

17. Ne kritizáld a családját és a barátait!

18. Ne legyél erőszakos, törekedj a kompromisszumra!

19. Kezdeményezd te a békülést (nem az számít, hogy kinek van igaza). Haragban ne feküdjetek le aludni!

20. Tarts rendet és tisztaságot!

21. Ne rajta vezesd le a frusztrációd!

22. Ne tedd fel állandóan a kérdést: "Szeretsz?"

23. Ne figyelmeztesd a közelgő ünnepekre (évforduló, szülinap, stb)


2014. júl. 20. 20:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

:-D

Ott lehetek, amikor a leendő feleséged orra alá dugod ezt???

2014. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
95%

Beszélni azért szabad, vagy esetleg ránézni a férfira? Vagy csak takarítsak, főzzek, mossak, lehajtott fejjel, legyen meg a napi szex, és kuss? Én ezt bevállalom, ha kapok érte havi 500.000-1.000.000 forintot + a költőpénzt, és a hobbim lehet az, hogy más férfiakkal élem az érzelmi életemet.


Amúgy ez nem "kitartott feleség" szerep, hanem RABSZOLGA.

2014. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
23%
A férj boldog lesz, az tuti:)
2014. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
71%

nyúzom, hogy csinálja meg a dolgait és ha nem teszi, nem csinálom meg helyette, figyelmeztetem a közelgő ünnepekre mert képes elfelejteni ami nekem fáj(na), sőt, még azt is megmondom mit szeretnék!

simán levezetem rajta a feszkót ha úgy alakul és remekül tudok panaszkodni este egy közös sörözés alkalmával. kimondom a véleményem, ha ezzel kritizálom a családját vagy ismerőseit akkor ez van.

zavarom gépezés, tv-zés közben, mert ha szeretnék valami megbeszélni akkor azonnal :D

jajj és tök kupis vagyok, nálunk ő takarít (felosztottuk a munkákat)

még sorolhatnám... idén 14 éves házasok voltunk :D


de jó kis lista, bár a 8as válaszolóé jobban tetszik :)


egyébként szerintem a jó házasság akkor működik ha olyannak fogadod el a másikat amilyen és nem akarod megváltoztatni és te se próbálsz más lenni mellette...

2014. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Beteg dolog ez. Kutyát idomítsd, ne a nőket!
2014. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Cserébe mit kap a feleség?
2014. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

???

:D

2014. júl. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a házasság, ahol a nőci, csak egy csinos cicababa, aki otthon szépen rendbentart mindent, de a férjecskékjéhez hozzá sem nyúlhat az nem házasság, hanem baromság. De te tudod, kérdező.

Igazából az egész szöveg baromság, de az utolsó a legviccesebb: ne figyelmeztesd a közelgő ünnepekre: hát akkor mégis honnan a fészkes fenéből tudná, hogy közeledik egy ünnep? Vagy csak a férjecske szülinapját kell megtartani? Természetesen az asszonyka készüljön meglepivel, a többi le van sz.va?

2014. júl. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Mi az, hogy szabályok kellenek ahhoz, hogy jól/jobban működjön egy házasság???! ABSZURD és SZÁNALMAS! Egy JÓ házasság KÉT emberen múlik...nem "szabályokon"....
2014. júl. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
68%
Ahol szabályok vannak (akár egy, akár kétoldalúan), ott nincs szerelem (lehet soha nem is volt). Az ilyenek alapítsanak egyesületet, ne párkapcsolatot akarjanak.
2014. júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!