Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti is ugy erzitek, hogy ket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ugy erzitek, hogy ket gyermek vallalasa jobban megviseli a hazassagotok, mint amikor csak egy volt?

Figyelt kérdés
Amikor elsot szultem, igaz nagy valtas volt, de alkalmazkodtunk, megis valahogy oromtelibb, pihentebb napokat eltunk, harmasban jobban ereztem hogy ferj- feleseg is vagyunk, ugy ereztem a gyerek elotti elet, onmegvalositas jobban megvalosithato, es erzesben is igy volt. Most megdziletett a masodik, 8 honapos, a nagy 3 eves, es mar nincs bennem ilyen erzes, inkabb csak hogy joval nehezebb kettovel elni, mint eggyel es a hazassagunk is megsinyli. A masodik babanal a testem is dradztikusabban valtozott negativ iranyba. Most a nagy nyaralni ment nagyiekhoz es kicsit ugy ereztem megint hogy ujra van eletunk. Nem zajong a nagy, egy emberkere kell csak figyelni, sokat alszik igy pihenhettem. Imadom a gyerekeim, de nalatok is volt ugy hogy nem is az also, inkabb a masodik baba utan kezdett el romlani a kapcsolat?
2014. aug. 14. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Batyameknal is irto nehez volt a masodik ... de most mar hogy a masodik is harom eves mar konnyebb.
2014. aug. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a pici 1.5, a nagy 3.5 éves. Igen, sokkal nehezebb.

Nagyon nehéz a feleség szerepet is betöltenem. Próbálok rá figyelni, de sajnos a fáradtság nagy úr.

Abban bízok, hogy majd később javul a helyzet. A férjem szerencsére megértő, hiszen ő is sokkal kimerültebb, mint régen .

2014. aug. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb. ennyi korkülönbség volt nálunk is a kettő között. Én is úgy éreztem sokszor, hogy megzavarodok. Ez egyébként egyénfüggő. Én olyan típus vagyok, aki szeret(ett) volna egy kicsit elvonulni és önmagában lenni naponta legalább 1 órát. Ez a kicsik mellett lehetetlen volt, csak este volt rá idő, akkor meg már összeestem a fáradtságtól.


Leginkább az olvasás, az önmagamra fordított idő hiányzott, de túléltük.:) Kitartást Neked is, ha nőnek egy kicsit, valamivel könnyebb lesz.

2014. aug. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt ilyen gond. A nagy már eljátszott egyedül is, a kicsi is elvolt két evés között egyedül, vagy a nagyobbal. Kisit nehezebb volt beosztani az időmet, hogy jusson mindenre, de azért nem volt olyan vészen.
2014. aug. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pontosan ezt érzem én is. :( Nálunk nagyobb a korkülönbség a 2 gyerek között,(8 éves,4 hónapos) de a párom szinte reggeltől estig dolgozik,fáradtak vagyunk mind a ketten, van, hogy elszakad a cérna és apróságokért veszekszünk,pedig régen nem így volt. :(Félek, annyira megromlik a kapcsolatunk (11 éve vagyunk együtt), hogy válás lesz a vége pár éven belül. :(
2014. aug. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!