Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hanyadik szerelmed lett az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik szerelmed lett az igazi? Igaz, hogy az első mindig jobb, mint a többi?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 16:49
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

A harmadik. Ő a férjem 13 éve és imádom a mai napig:)

A második volt a legrosszabb, ezt utólag kihagynám.

Az első ma is kísért, bár tudom, hogy nem működött volna a kapcsolat, nagyon különbözőek voltunk néhány téren. De ma is belesajog a szívem, ha Rá gondolok. Pedig huszon-éve volt. Imádtuk egymást.

Nem tudom, véletlen -e, hogy a férjemnek is ugyanaz a horoszkópja, mint az elsőnek, és vannak hasonlóságaik...., de ő jobb, megbízhatóbb ember:)

2014. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Két komoly (több éves) kapcsolatom volt, utána ismertem meg a jelenlegi párom, aki most a vőlegényem és akivel az esküvőnket szervezzük.
2014. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Az első szerelem valóban különleges volt. Mai napig szeretettel gondolok vissza rá. Bár nem mennék vissza az időben, de kétségtelen, hogy rengeteg szép emlékem van abból az időből, amik nélkül nem lennék az, aki ma vagyok.


26/N

2014. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

félig meddig szerelmes voltam egy lányba nem jártunk csak barátok voltunk osztály társak aztán 1 év múlva le xarta magasról hogy ki vagyok másokhoz szegődött is akkor jöttem rá semmi esély egy kapcsolatra vele, igaz 1 évig nagyon xarul eset hogy utána végképp lexart és kihasznált de most már elfelejtettem, azóta nem éreztem hozzá hasonló lány-t az életemben de még tutira lesz csak meg kell ismerni,


egy tanáromat kell hogy idézzem


" egy csodaszép lány egy évig lehet használni, egy értelmes lánnyal viszont egy életet lehet le lehet élni "


" És nem utolsó sorban azt is mondta hogy nem az első nőhöz-férfihoz kell hozzámenni akibe szerelmesek leszünk"

2014. aug. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
3. párom lett a férjem. És az első jobb volt mint a többi. Minden kapcsolatomba azt szerettem volna belevinni amit az első párommal csináltunk. 4 év házasság után elváltunk, mivel elviselhetetlen voltam, folyamatosan az első párkapcsolatomra gondoltam, a házasságomban nem voltam boldog és nem akartam szenvedni. De ha lett volna esélyem akkor az első párommal maradok örökre .. de a leukémia nem ezt akarta mikor a párom meghalt 24 évesen.
2014. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Az első szerelem egy nagy sz*r volt. Még nem találkoztam az igazi szerelmemmel azt hiszem, de nem késtem le semmiről.

22/N

2014. aug. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

24


Én is azt vallom mint ez a volt barátnőd..

Soha nem szabad az elsőhöz hozzámenni.

Nagyon..nagyon..nagyon Ritka, hogy valamelyik félben pár év múlva, amikor már gyerek van házasok stb nem merül fel, hogy mi van ha van jobb, mi van, ha csak azt hiszem, hogy pl a szexben így a legjobb?

Mindezt úgy, hogy boldog, és tényleg nem hiányzik semmi, ésa szex is jó, azonban nincs összehasonlítási alapja, így nem tudja, hogy van-e mégjobb.

Persze ez már csak akkor merül fel amikor épp van egy kisebb hullámvölgy, mert olyan kapcsolat nincs, ahol csak hullámhegyek vannak..

Persze a hűség döntés kérdése szerintem , de attól még a bizonyosság miatt el is hagyhatja valaki a családját, feleségét, férjét..


Persze kivételek vannak, "ezek a szabály próbái"


Nálam be is igazolódott,

Azt hittem, hogy nagyon jó a szex az exemmel, de utána rá kellettt jönnöm, hogy az csak középszerű volt. Mivel összehasonlítási alapom nem volt akkor,így nem tudhattam.

2014. aug. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nekem az első komoly kapcsolatom lett(lesz) a férjem, jövő nyáron :)
2014. aug. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
56%
Harmadik,simán lenyomja az előző kettőt.Szerintem nem mindig az első a legjobb,sőt!
2014. aug. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Az első szerelmem fájdalmasan plátói volt, a második viharos, tányértörős, szenvedélyes, sok hazugsággal, a harmadikból langyos lábvíz lett, a negyedik lett az igazi. Össze sem tudom hasonlítani az előzőekkel.
2014. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!