Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hanyadik szerelmed lett az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik szerelmed lett az igazi? Igaz, hogy az első mindig jobb, mint a többi?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 16:49
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
57%
az elso szerelmem?......... 2 evig voltunk egyutt... de egy kihasznaos,lehuzos kis g..i volt csak nem lattam a "kodtol"....... a masodik ( jelenlegi) nagy nagy szerelmem,masfel eve vagyok vele,jelenleg a volegenyem,nemsokara eskuvo :) szoval a masodik... az elejen osszehasonlitottam oket mert szerelmes volam rettetenetes az elsobe de elfelejtettem kesz vege.. de most megjobban szerelmes vagyok,es egyre jobban es jobban. ugyanugy forditva is :)
2014. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Az első komoly kapcsolatom lett a férjem. :)
2014. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
A 3., aki 3 hónapja a férjem, imádom-tisztelem-szeretem, és ő viszont. Az első úgymond elment, tiniszerelem volt, a másodikkal eltöltött évek (utólag látva) fekete folt az életemben.
2014. aug. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

A harmadik :)


Szerintem nem igaz, az elsőn könnyen túltettem magam (egy seg.gfej volt), a másodikon nehezebb volt, mert még szerettem mikor szakítottam, csak beláttam, hogy a személyiségünk nem összeegyeztethető.


De természetesen a legjobb az a kapcsolat, amiben végülis megházasodtam. Mert itt soha nem voltak olyan gondjaim, hogy nem értjük meg egymást vagy eltérő a felfogásunk pl.

2014. aug. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

A 3.szerelem lett az Igazi :)

A többi csak utánzata...

2014. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

4.


az első az inkább látói szerelem volt, nehezen léptem túl...pedig kapcsolatan sosm voltunk

2. megcsalt nagyon megbántott, kvázi az első szerelmem volt, persze kapcsolataim rövidebbek csók erejéig több is volt...de ő volt az első


3. nem volt kifejezett gond, de egy idő után elmúlt az az érzés... nem illettünk össze úgy, hogy mindörökre...


4. a férjem lett.. remélem elmondhatom, hogy mindig az igazi marad



nekem úgy ért véget minden kapcsolatom, hgy sosem gondoltam, hogy nem lesz náluk jobb, és tényleg így volt..

persze a plátóit sosem felejtem, de ebben az esetben ugye inkább csak abba voltam szerelmes, akit elképzeltem, mert soha nem ismertem eléggé ahhoz, hogy ismerjem őt azon felül, hogy az osztálytársam volt

2014. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Gimiben végig egy fiúval jártam, 4 évig, aztán 2-2 évig jártam még két fiúval az egyetem alatt, majd az ezt követő fiú lett (vagyis szerintem ő lesz) az igazi.


Az első nem illet igazán hozzám, gyerekszerelem volt, szerintem nem igaz, hogy az első mindig jobb. A második 2 évig össze-vissza hazudozott nekem, én meg nem akartam észrevenni. A harmadikkal elsodródtunk egymás mellett. És most van Ő.:)


27N

2014. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Az első :) 4 évig jártunk,aztán volt utána két egyéves és egy hároméves kapcsolatom,de csak az első az igazi
2014. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Mosonyi Balázs válasza:
Az 1. Bár nem is volt és nem is lesz több, én megtaláltam az igazit.
2014. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%

4 komolyabb kapcsolat után találtam meg az igazi szerelmemet és már lassan 4 éve vagyunk együtt és ez a legjobb és hozzá fogok majd feleségül menni és tőle akarok gyerkőcöket. :)

Az előzőek maximum csak fellángolások voltak, nem voltam szerelmes ezért el is laposodott hamar (fél-1 év)

2014. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!