Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bántalmazó férj kezelés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazó férj kezelés hatására megváltozhat? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt, először 3 éve pofozott meg. Utána 2 évig nem volt semmi, de 1 éve totál elborult, azóta alig ismerek rá.

Vannak jó pillanatai, amikor sokáig a hangját sem emeli fel. Legutóbb pl. összetörtem véletlenül az egyik imádott kocsiját, de nem volt semmi belőle. Viszont van, mikor annyitól a plafonon van, ha nem talál valamilyen papírt, vagy bármit és azt gondolja, hogy én pakoltam el.

Este megint veszekedtünk és már hajlik arra, hogy felkeressen egy pszichiátert, ha én is vele megyek. De tartok attól, hogy mivel nagyon intelligens, olvasott, átverné. Az egyik orvos barátnőm szerint erre nincs esély.


Gyógyszeres kezelés hatására létrejöhet tartós változás?

Érdemes lenne párterápiára is járnunk?


25/N (ő 33 éves)


2014. aug. 1. 03:08
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
96%
Ja bocs, azt nem írtad, te nem vagy normális, hogy vele vagy, ne kezeltetni akard, hanem menekülj. Ez rosszabb lesz csak.Azt hittem egy pofon volt és, hogy idegesebb, mert az más, de ezzel ne élj együtt.
2014. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként egy ilyen pasin mit akarsz kezelgetni. Kihasználja, hogy ki vagy szolgáltatva és élvezi, hogy hatalma van feletted. Ha megver hetente úgy, hogy nyoma van, akkor ez egy szadista állat és börtönbe lenne a helye.
2014. aug. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
72%

Drágám, te ebben a "kapcsolatban" egy kitartott nő vagy. Nem tekintenek egyenrangú partnernek.

Erről van itt nagyba' szó.

2014. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
84%

Érdekes, hogy a válaszolok különbséget tesznek pár pofon és a rendszeres verés mellett.

Civilizált ember nem üti meg a párját soha, azt hittem ez a minimum.

A férjeden a lobotómia segítene, akkor nem bánta többet.

De az, hogy ennyi bántalmazás után is vele vagy, mentséget keresel számára, csak azt mutatja, hogy vele fogsz maradni.

Sok nő kevesebbre tartja önmagát, mint a férfiakat. Itt az eredménye...

2014. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
14%

tehát évek óta ver, viszont nagyrészt a pénz miatt vele maradsz. most sajnálni kéne?

amúgy igaza van az egyik válaszolónak, engem is érdekelnek a férj verziója is, az egy dolog,h te mit mondasz, a nemi erőszak-bejelentések többségéről is kiderül,h kamu.


az meg jó lenne, ha a frusztrált háziasszonyok nem itt vezetnék le a feszültséget, "lobotómiát neki" és hasonló értelmes beköpésekkel.


a logikus ugye az lenne, ha elhagynád, de mivel évek alatt sem sikerült, ez azt jelenti,h elviseled a verést, mert eltart és egyedül éhenhalná. most megsértődsz, ha azt írom,h gyáva és életképtelen vagy? értelmes emberek nem veretik magukat évekig.

2014. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Igen, biztos csak kitalálom és a testemen a nyomokat is beképzelem magamnak, vagy lehet, hogy a bútoroknak ütköztem neki és az hagyott foltot.

Ne gyertek már azzal, hogy ezt én találom ki és annyi az egész, hogy néha rám kiabál. Nem ti éltek ebben az egészben.

2014. aug. 1. 13:29
 27/38 anonim ***** válasza:
28%

"Civilizált ember nem üti meg a párját soha, azt hittem ez a minimum. "


ja de civilizált ember nem is provokálja a férjét azzal, h megcsalta, és ha szeretőjének nagyobb van stb. sok nő provokálja a férjét, feszegeti a határokat, aztán ha férjnek egy idő után eldurran az agya, akkor mindenki sajnálja szegény nőt. ilyen példákat is hallottam már.


és nem, nem ütöttem meg nőt, és nem támogatom az erőszakot, csak a nők annyira szeretik az egészet egyoldalúan lefesteni, van nő, glóriával a feje fölött, és miközben főz, a férj, az agresszív állat, ördögszarvakkal a fején karaterúgással leteríti a nőt.

2014. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
4%

"Igen, biztos csak kitalálom és a testemen a nyomokat is beképzelem magamnak, vagy lehet, hogy a bútoroknak ütköztem neki és az hagyott foltot.

Ne gyertek már azzal, hogy ezt én találom ki és annyi az egész, hogy néha rám kiabál. Nem ti éltek ebben az egészben."


én nem ismerlek téged, nem láttam a foltjaid, és nem állítottam,h kitaláltad. csak azt,h egy névtelen fórumon arról mesélsz,h téged bántalmaz a férjed. ilyenkor azért meghallgatnám a másik felet is,h hogyan volt stb. az egy dolog, h a nőknek ennyi elég, és ma már máglyán el is égetnék a férjed.

2014. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Sosem provokáltam semmivel, ő volt az egyetlen mindig is az életemben.

Az szerintem nem megcsalás, hogy más férfiakkal is szóba állok és jó kedvem van beszélgetés közben.

Nem vagyok háziasszony, nem ülök itthon a konyhában és takarítok, kertészkedek 24/7. De semmi olyat nem tettem ellene, amiért ezt érdemelném.


Ne gyere itt azzal, hogy a többi nő milyen, meg hogy a férjemet is meghallgatnád. Ennek semmi köze a kérdésemhez.

2014. aug. 1. 13:38
 30/38 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, miért nm válsz el tőle?

Én tudom az indokot, te be mered ismerni magadnak?

2014. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!