Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért tart vissza a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tart vissza a férjem?

Figyelt kérdés
Pedagógusként dolgozom, 10 év alatt végigjártam a ranglétrát, és most felajánlottak egy igazgatói állást egy kerületi intézetben, a fizetésem a mostaninál nettó 80 ezer forinttal lenne több. Azt tudni kell, hogy emellett magántanítványaim vannak, gyakorlatilag ebből tartom el a családomat (két felnőtt gyerekünk van). 10 éve családfenntartó vagyok, a férjem egyetemi tanár, de nem tudott Mo-n elhelyezkedni, ezért külföldön dolgozik, a jövedelme kb. 1/3-a az enyémnek. Ebből sosem csinált problémát, az igazgatóvá válás kapcsán viszont most igen. Azt mondta, be se adjam a pályázatot, mert nem bírnám a magánórákat csinálni emellett, és a végén anyagilag is rosszul járnék. Eleve munkahelyváltás előtt állok, van már egy ajánlatom,emellett az igazgatói poszt mellett. A férjem nagyon agitált a témában, 25 emberért felelnék lénygében, és folyton azzal jön, hogy "az igazgatót alulról nyomják, felülről húzzák". Azt tudni kell róla, hogy utálja a változást, majdnem két évtizede ugyanott lakunk, ha egy új poharat vagy tányérkészletet veszek, már azt is megjegyzi. Idősebb nálam, és eléggé becsontosodott, szűklátókörü ember. Ő maga sosem volt egy törtető típus. Most nem tudom eldönteni, hogy a változástól fél, vagy az egója nem engedi, hogy én igazgató legyek? Ti mit gondoltok?

2014. júl. 26. 16:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettő,de nehogy ne fogadd el az állást!
2014. júl. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Mindkettő. De ha szeretnéd ezt a munkát, akkor vállald el, előbb-utóbb el fogja fogadni. Ez egy nagy lehetőség, és neked kell helytállnod ebben a munkában, és a magánórákon is, nem neki. Ha úgy gondolod, hogy bírod csinálni párhuzamosan, akkor csináld. Ha csak a változás miatt aggódik, akkor pár hét és megszokja. Ha az egóját bántja, akkor egy kicsit hosszabb lesz ez a "hozzászokási idő".
2014. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Úristen, hányingerem lett. 27 vagyok, néha szomorkodom, hogy nincs barátom, de ilyenkor úgy örülök, hogy a férfiakhoz csak meztelenül kell hozzáérnem:D


Persze, hogy irigy, te jó ég, de szörnyű.:( Sajnállak, nagyon nehéz sikeres nőként olyan férfit találni, aki nem irigy, buta, és nem akar minket visszahúzni! Nagyon sajnálom. Tégy, amit gondolsz. Ha vele akarsz maradni, ne fogadd el az állást, ha viszont nem szeretnél, akkor fogadd el. Ezt nem tudjátok megbeszélni, mert ő ilyen kisebbségi komplexusos ember, te meg normális vagy.

2014. júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kulfoldon dolgozik, megcsak nem is nagyon eltek egyutt. Eltartani nem tart el, tobbet raksz az asztalra mint o. Egojat bantana, na meg, hogy nem azt csinalod amit o dirigal. De csak intezd a sajat eleted, legyen biztonsagos jovod, ne kelljen senkire sem szamolni. Abba igaza van, hogy sztresszesebb munkad lesz, de ki kell probalnod.
2014. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Racionális nézve, természetesen el kell fogadni az állást. Ám a férjednek igaza van abból a szempontból, hogy manapság elsősorban a politikai elvárásoknak kell, hogy megfeleljen egy igazgató és kérdéses, hogy a stressz mennyire veszi majd igénybe az idegrendszeredet. Lehet, hogy a magántanítás összeférhetetlen lesz a pozicióddal, ám a magasabb jövedelem magasabb nyugdíjalapot jelent majd. Ha nem féltékenység beszél a férjedből, akkor talán ég a kapcsolatotok sem szenved hátrányt.
2014. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
jol értem a te fizetésednek 1/3 àt keresi külföldi munkával?
2014. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hezitálj,fogadd el az állást.A férjed majd beletörődik a helyzetbe,az ő negatív hozzáállása ne tartson vissza az álmaid megvalósításában!Hiszen valószínűleg csak az áll a dolog mögött,hogy savanyú neki a szőlő.
2014. júl. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező mielőtt kiírsz egy kamu kérdést nézd meg a tanári bértáblát. Másrészt egy egyetemi tanár, főleg aki külföldön tanít bőven magasabban van a ranglétrán mint egy általános iskolás igazgató.
2014. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogad el az allast majd beletorodik a ferjed!!!
2014. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

én felnőve rácsodálkoztam már arra, hogy lehet az, hogy verseny van egy pár között, amikor egy családért küzdenek, több féfipáromon tapasztaltam irígységet, visszatartást


most is erre tippelnék.

irígy. és ennyi.


a férfi, mégha a párja szerelme is, társ, vagy akár családfő, akkor is ember marad és gyarló.

2014. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!