Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért tart vissza a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tart vissza a férjem?

Figyelt kérdés
Pedagógusként dolgozom, 10 év alatt végigjártam a ranglétrát, és most felajánlottak egy igazgatói állást egy kerületi intézetben, a fizetésem a mostaninál nettó 80 ezer forinttal lenne több. Azt tudni kell, hogy emellett magántanítványaim vannak, gyakorlatilag ebből tartom el a családomat (két felnőtt gyerekünk van). 10 éve családfenntartó vagyok, a férjem egyetemi tanár, de nem tudott Mo-n elhelyezkedni, ezért külföldön dolgozik, a jövedelme kb. 1/3-a az enyémnek. Ebből sosem csinált problémát, az igazgatóvá válás kapcsán viszont most igen. Azt mondta, be se adjam a pályázatot, mert nem bírnám a magánórákat csinálni emellett, és a végén anyagilag is rosszul járnék. Eleve munkahelyváltás előtt állok, van már egy ajánlatom,emellett az igazgatói poszt mellett. A férjem nagyon agitált a témában, 25 emberért felelnék lénygében, és folyton azzal jön, hogy "az igazgatót alulról nyomják, felülről húzzák". Azt tudni kell róla, hogy utálja a változást, majdnem két évtizede ugyanott lakunk, ha egy új poharat vagy tányérkészletet veszek, már azt is megjegyzi. Idősebb nálam, és eléggé becsontosodott, szűklátókörü ember. Ő maga sosem volt egy törtető típus. Most nem tudom eldönteni, hogy a változástól fél, vagy az egója nem engedi, hogy én igazgató legyek? Ti mit gondoltok?

2014. júl. 26. 16:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Ne nevezzük PÁR-nak, Társ-nak.
2014. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ! Mindegyik hasznos volt, köszönöm nektek!


#6,#8: Külföld alatt nem kell egyből Nyugat-Európát érteni! Keleti szomszédunk egyik egyetemén tanít, ott a fizetések sokkal alacsonyabbak.

Az én összbevételem (tehát a magántanítványok+ a főmunkahelyem) 1/3-át keresi meg.

2014. júl. 26. 17:54
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem pont ilyen, a különbség, hogy nekem nincsenek ilyen lehetőségeim. Biztos, hogy nem is engednék beleszólást, ha legalább egy normális állásajánlatot kapnék. Inkább lenne büszke Rád! Szégyen. :(
2014. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én biztos nem fogadnám el, de csak saját negatív tapasztalat miatt. Ha te úgy érzed tudnád csinálni, fogadd el.
2014. júl. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
#14 El tudnad mondani, neked milyen negativ tapasztalatod volt?
2014. júl. 26. 19:37
 16/17 anonim ***** válasza:
59%
Apukám volt általános iskolai igazgató egy évig, de nagyon utálta, mert ha nem úgy ugrált, ahogy fütyültek neki, akkor máris az állásával fenyegetőztek.. :( Ettől én még elvállalnám, max másodjára nem téged választanak meg.
2014. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 omba ***** válasza:

Bármilyen vezetői állásnak megvannak a szépségei,meg a korábban ne ismert kockázatai, - ezért a +80 ezer.

Nem tartom törtetésnek, ha hívnak, akkor más sem...


Nem sokat tudunk a férjedről, szerintem is mind a két faktor szerepet játszik benne.

de hát mindenképpen változtatás előtt állsz, akkor meg azt javaslom, hogy az igazgatóságot válaszd!

Nagy eredményeket érhet el egy rátermett igazgató, - elég sok gyerekem van, hogy ezt tapasztalati tényként mondom.

Hajrá!

2014. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!