Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bántalmazó férj kezelés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazó férj kezelés hatására megváltozhat? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt, először 3 éve pofozott meg. Utána 2 évig nem volt semmi, de 1 éve totál elborult, azóta alig ismerek rá.

Vannak jó pillanatai, amikor sokáig a hangját sem emeli fel. Legutóbb pl. összetörtem véletlenül az egyik imádott kocsiját, de nem volt semmi belőle. Viszont van, mikor annyitól a plafonon van, ha nem talál valamilyen papírt, vagy bármit és azt gondolja, hogy én pakoltam el.

Este megint veszekedtünk és már hajlik arra, hogy felkeressen egy pszichiátert, ha én is vele megyek. De tartok attól, hogy mivel nagyon intelligens, olvasott, átverné. Az egyik orvos barátnőm szerint erre nincs esély.


Gyógyszeres kezelés hatására létrejöhet tartós változás?

Érdemes lenne párterápiára is járnunk?


25/N (ő 33 éves)


2014. aug. 1. 03:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
23%
Először miért pofozott fel? A veszekedéseknek sokféle oka lehet de a bántalmazásnak nem....
2014. aug. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
15%

Érdemes lett volna az első pofon után elhagynod. Az után már minden a te sarad. Megváltozni nem fog, "van, mikor annyitól a plafonon van, ha nem talál valamilyen papírt, vagy bármit és azt gondolja, hogy én pakoltam el.", ez kb. elmebaj jele.

Te meg megérdemled, hogy vele vagy.

2014. aug. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Azért ütött meg először, mert szerinte én flörtöltem az egyik alkalmazottjával (ami nem igaz).
2014. aug. 1. 03:24
 4/38 anonim ***** válasza:
96%
Ez sajna irtó kevés ok, már ha lehet elég.... Megpróbálhatod a terápiát ha nagyon odavagy érte, de szerintem ha mindig áll a bál, most lépj le amíg még könnyen találsz jobbat...
2014. aug. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
6%

Általában mint sok más dologhoz a veszekedéshez is két ember kell. Az egyenlőség kedvéért én a férjet is meghallgatnám.

Lehet hogy kicsit változna a dolog színezete.

2014. aug. 1. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
21%

"na, az öregedő, kidobott nyanyák receptjei: "addig lépj le, amíg találsz jobbat..."

Tipikus


36 éves férfi vagyok, már megbocsáss :)

Amúgy teljesen igazad van, vannak helyzetek, nők amikor kijárhat egy pofon, de az már veszett ügy. Én a fenti szöveg alapján mondtam véleményt, ezért is írtam hogy ha szereti, nyugodtan próbálja meg.

Egyébként ha neked természetes hogy valaki a munkahelyi, és egyéb stresszt a családon vezeti le akkor nálad sincs minden rendben.

2014. aug. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
92%
Mit lehet tenni? Elválni! Na ilyen esetben rá lehet mondani egyből hogy elválni! Ez nem egy kis szösszenetnyi probléma és veszekedés, ez valami jóval súlyosabb...
2014. aug. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
5%
Bántalmazó férj? Kék zöldre vert vagy lekever néha 1-1 pofont?
2014. aug. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
63%

Miért is vagy vele?


Ha egyszer megütött - ez ráadásul tök alaptalanul történt (igen, vannak szituációk, amikor az ember megérdemel egy pofont, legyen nő v férfi) -, máskor is meg fog.


Én az első tettlegességnél (hacsak nem a 3 indok közül valamelyik miatt történt) felkapnám a kis táskám és mennék.


Megpróbálkozhattok vele, persze, de szerintem semmi nem fog változni. Amúgy sem normális, hogy pitiáner ügy miatt idegbeteggé válik.

2014. aug. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
22%
Tényleg nagy a különbség, hogy bántalmazás, vagy 2 évente 1 pofon. Persze tudom, tudom, nőt nem szabad megütni, mert gyengék vagytok és kicsik, meg minden, de azért na. Ne keverjük a dolgokat. Ha annyira intelligens, akkor nyilván meg lehet beszélni vele, ha meg nem, akkor üss vissza, aztán kész. Gyógyszeres kezelés alatt mégis mire gondolsz? Hülyére nyugtatózni, hogy utána az elvonási tünetektől bolonduljon meg? Csak rosszabb lenne. Ha veled lenne problémája, akkor a kocsiért is kaptál volna. Szerintem csak baromi sok benne az elfojtott indulat, mert senkivel nem tudja megbeszélni a problémáit, és ez pont rajtad csattan a rossz pillanatokban. Pszichológus segíthet, vagy egy jó barát, esetleg te, ha tényleg akarod, és vagy olyan intelligens, mint ő. De gyógyszerek semmiképp.
2014. aug. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!