Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szülnél gyerekeket az 50-55...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülnél gyerekeket az 50-55 éves férjednek?

Figyelt kérdés
Természetesen ha te fiatalabb vagy.
2014. júl. 25. 15:21
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:

Köszi Ezüstpatak.

Nem azzal volt bajom, hogy nem mindenki ért egyet, hanem a minősíthetetlen stílussal.

2014. júl. 26. 05:09
 32/58 anonim ***** válasza:

A gyerek azért van, hogy legyen... nem a "férjednek" szülöd.

Jobb gyerekkel, mint gyerek nélkül.

2014. júl. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
3: Persze! Nem a koron múlik. Aki volt már szerelmes nálánál 10 évvel fiatalabb és 10 évvel idősebb emberbe is, az tudja.:)
2014. júl. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
30%
Én nem értem, miért mondják sokan, hogy 70 körül várható, hogy egy ember meghal... Még nem hallottam olyanról, hogy valaki öregség miatt 95 éves kora előtt meghalt volna. Aki fiatalabban halt, mind betegség miatt halt meg, akit ismertem, vagy balesetben, vagy öngyilkos lett. És ez 20-25 évesekkel is megtörténik percenként.
2014. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
87%

Drága kérdező!


Te feltettél egy kérdést. Sokan válaszoltak is rá. De aki nem szülne...azzal valahogy végképp nem értesz egyet. Ez nem baj, de akkor miért fontos számodra az, hogy ki mit tenne?? Tehát ha már eldöntötted, hogy te bizony szülnél neki...akkor mit számít, hogy ki mit tenne vagy mit gondol?? Semmit. Nyilván mérlegelni kell. De mindenkinél másfelé billenhet a mérleg nyelve....és így normális. Bármi lehet, akár az is, hogy 90 éves koráig vígan éldegél apuka..és még a gyereke esküvőjén is ott feszít... És biza az is lehet, hogy valakinek 30 éves korában meghal a férje... Soha, semmire nincs garancia. Magyarán: ha neked...illetve a párodnak belefér...akkor hajrá! A ti dolgotok, a ti felelősségetek...

2014. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 Pötyös Panni ***** válasza:
69%

Én szülnék..Idősebb szülőknek okosabb gyereke születik.

Az én szüleim is 39 ill. 51 évesek voltak mikor születtem..

Az apám 26 éves koromban halt meg,mikor már felnőtt ember voltam..Volt olyan osztálytársam akit az édesanyja 47 éves korában szült..És ez 36 évvel ezelőtt még csodaszámba ment.. Most 83 éves a néni , a lánya 36 és van 5 unokája!!:) tehát a születésüket is bőven megélte...A rosszindulatú, baljós hozzászólásokkal pedig nem kell foglalkozni!:)

2014. júl. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:

"Én szülnék..Idősebb szülőknek okosabb gyereke születik. "


Nem okosabb gyereke születik, csak felelősségteljesebben nevelik őket.

2014. júl. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 mustafa33 ***** válasza:
60 éves ne csináljon gyereket. Ha sok pénze van és azért szeretik, nem muszáj örököst csinálni, verje el maga a vagyonát a csinibabával 10 év alatt, azután az úgyis lelép, neki meg nem lesz vele több gondja. ☺
2014. júl. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2014. júl. 27. 12:18
 40/58 anonim ***** válasza:

36-37: ez egy régi vita, a második fel mindenképpen igaz, azt tapasztaltam sokszor...

Arany J-t szoktál példaként mondani, idős apa, fiatal anyuka ideális "terméseként".

2014. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!