Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szülnél gyerekeket az 50-55...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülnél gyerekeket az 50-55 éves férjednek?

Figyelt kérdés
Természetesen ha te fiatalabb vagy.
2014. júl. 25. 15:21
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a válaszokat.
2014. júl. 25. 15:36
 12/58 anonim válasza:
90%
Ha te szeretnél tőle gyereket mindenképpen. De azért gondold meg, hiszen a magyar férfiak átlag életkora 70-71 év. És ha most szülsz neki egy gyereket akkor Ő (mármint a férjed) 70-75 lesz mire a gyereketek 20 és menne mondjuk továbbtanulni. Addigra nyugdíjas lesz.
2014. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
87%

SekiNEK nem szülnék. Egy gyerek nem játékszer és nem birtoktárgy. Ha szülnék, akkor valakiVEL együtt tenném - értsd: én az anya, ő az apa, és közösen akarjuk a gyereket. És akkor nem számít, hogy ki hány éves. A nő úgyis addig teheti, amíg a fogalmzóképes korban van, egy épeszű, valamire való férfi pedig nem tervez gyereket 25-30 évvel fiatalabb nővel, 60 felé, (vagy 78 évesen, onkoterápiás kezelés után, mint a vénségére megbuggyant Czeizel), mert tudja, hogy nem elég egy gyereket megcsinálni - azt a legkönnyebb -, fel is kell tudni nevelni. És ahhoz nemcsak némi pénz kell, de sok-sok IDŐ is.


Egy gyereknek apára ÉS anyára van szüksége, azaz szülőkre. Miféle szülő lesz abból, aki 55-60 évesen csinál gyereket? Majd meg a sírkövéhez a diplomáját lobogtatva a gyereke?


Utálom a felelőtlen, önző embereket. Sajnálom, de ez van, én ilyen vagyok.

2014. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mert nem vonzanak az idősebbek. Nem ítélem el, akinek idősebb férje van, egyszerűen azért nem, amit az utolsó válaszoló is leírt. A kora miatt. De ez úgyis a te döntésed, igazából mindegy, hogy itt mit írunk, mindenki más beállítottságú :)
2014. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:
Én meg az ilyen embereket útálom, mint amilyen te vagy, utolsó előtti.
2014. júl. 25. 18:06
 16/58 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Már nagyon idős. 70 év környékén lesz , mire a gyerek betölti a 18-at. Vagy meg sem éli! Manapság úgy hullanak 60 felé az emberek, mint a legyek.....nem mernék szülni egy ilyen korban lévő férfinak. HA lehet, nem szeretnék özvegy anyuka lenni..
2014. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
88%
Nem! A nálam fiatalabb pasik jönnek be. 28 vagyok, a férjem 25 éves.
2014. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
34%
Én is kiborultam a dumáján, pedig nincs idősebb pasim, sőt fiatalabb, de utálom az ilyen sótlan embereket, akik el sem tudják képzelni, hogy az emberek nem robotok és néha bizony sokkal idősebb emberbe szeretnek bele és esetleg még gyereket is akarnak.
2014. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
51%
Kedves 13-as és mi a garancia, hogy aki mondjuk 25 évesen vállal gyereket, az rövid időn belül egy baleset vagy egy súlyos betegség következtében nem fog meghalni?
2014. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:

Mert gyerekek nélkül, símán özvegyen jobb?

Ha valaki fiatalon szül, az a baj, ha apa nélkül akar, az a baj, mindig lehet mibe belekötni.

Aki idáig a biztos háttérért harcolt és későn találta meg a párját, az mondjon le a családról?

Ez még mindig jobb, mint húsz évesen a semmire szülni, ahogyan sokan teszik.

2014. júl. 25. 20:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!