Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szülnél gyerekeket az 50-55...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülnél gyerekeket az 50-55 éves férjednek?

Figyelt kérdés
Természetesen ha te fiatalabb vagy.
2014. júl. 25. 15:21
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
80%
Pedig a 13-as sokkal értelmesebb és felelősebben gondolkozik, mint te, kérdező.
2014. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván nincs garancia, de sokkal valószínűbb, hogy 60-65 évesen hal meg,mint 25évesen.Értelmes embernek ezt be kellene látni. Tudom, hogy a férfiak 50-60 évesen hajlamosak megkergülni, és mindent eldobni egy fiatal pics@ért, de legalább a nőnek észnél kellene lennie, már ha van neki, persze.Tudom, hogy ezek a pasik tehetősek, és ez tetszik sok fruskának, de nem minden a pénz, az egzisztencia.A jólétért nem tenném tönkre a gyerekem életét, nem hagynám, hogy édesapa nélkül nőjön fel
2014. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:
Több esze van? Mondj le te a saját gyerekről, családról. :) Megnézném, hogy neked mennyi eszed volna.
2014. júl. 25. 21:42
 24/58 A kérdező kommentje:
Utolsó, biztos magadból indulsz ki, mert nem a pénz miatt házasodtam, az nekem is van.
2014. júl. 25. 21:44
 25/58 A kérdező kommentje:
Szülök neki öt év alatt minimum kettőt, na és akkor? Akiknek fontosak vagyunk, azok velünk együtt örülnek,a rosszindulatú idegenek meg ájuldozzanak.
2014. júl. 25. 21:53
 26/58 anonim ***** válasza:
92%

Látom, nagyon felizgatott a válaszom:) Akkor is felelőtlen vagy, mert egy idős embernek szülsz gyereket.Nem irigykedem, nekem is van pénzem és egzisztenciám, pedig én szegény családból származom.

De sokat tanultam, így jól keresek,mindenem, amim van, magam teremtettem meg. Ja, és van egy szerető, fiatal párom is, aki minden bizonnyal megéri majd a gyerekei ballagását:)

2014. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nyugi. Te tettél fel kérdést. Akkor miért háborogsz azon hogy az emberek válaszolnak? Csak azért nem jók a válaszok mert nem mindenki ért veled egyet? -.-
2014. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
58%
Szülnék. 70 éves koráig elélhet és egyáltalán nem biztos, hogy az az apa, aki mondjuk 30 évesen vállalja a gyereket fel tudja nevelni azt 20 éves koráig. A kaszás nem sorrendben jön. Oké, nézhetjük az esélyeket, arányokat (pasik hány százaléka hány évesen halálozik el), de azt sem tudhatjuk melyik százalékba esik a kedves. Nem igaz? Ezzel a gondolkodással senki ne szüljön, mert holnap lehet elüti a villamos és akkor mi lesz a gyerekkel?
2014. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
33%
Kedves 26-os, nem tudom a kérdezőt mennyire, de engem bizony felizgatott a válaszod. Pedig a férjen fiatalabb nálam, szóval nem vagyok érintett. Még sem tudom megérteni, hogy lehet valaki ennyire empátia mentes, mint te?! Nem azon múlik egy gyerek sorsa, jövője, hogy hány évesek a szülei. Akkor nem lennének tele a gyerekotthonok. Ha két ember szereti egymást és úgy dönt, hogy közös gyereket szeretnének, az a kettőjük dolga. Helytelenítheted, de nincs jogod felelőtlennek nevezni őket! Hisz mint már az előbb írtam, nincs arra garancia, hogy bármelyik fiatal pár fel tudja nevelni a gyermekét. (bár a lepontozásomból ítélve ezt sokan nem kalkulálják be). Az pedig, hogy a te életed eddig tökéletesen alakul, még nem ok arra, hogy ez miatt másokat le kellene nézned.
2014. júl. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
42%
Ja, és édesapa nélkül elég sok gyerek nő fel, akik mégsem gondolják úgy, hogy ez miatt tönkre ment volna az életük. Egy csomó gyerek van, aki sosem látta az édesapját és nem azért mert meghalt volna, hogy arról már ne is beszéljek, hogy vállás után hány anya teszi lehetetlenné a láthatásokat, vagy neveli az apa ellen a gyerekeket.
2014. júl. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!