Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Nagyon megvisel

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon megvisel

Figyelt kérdés
A férjem a munkájából adódóan gyakran későn jön haza. Napközben többször is felhív, akkor is, mikor elindul végre haza. Tegnap este a pólóján (mellkas részen) idegen női parfüm illatot éreztem, olyan erősen, mintha befújta volna magát vele és kis csillámok is oda voltak tapadva. Ezek ilyen sminkcsillámok, rólam is hullik, ha sminkelek, de már két hete nem sminkeltem, rólam nem lehet.Véletlenül észrevettem, hogy neki is van egy tök új férfi parfümje, amit magánál hordoz, nekem nem mutatta meg és itthon sosem használja, még a reggeli készülődésben sem fújja magára, viszont a szennyes ruháján minden másnap érzem ezt a férfi parfümöt is. Tehát napközben magára fújja időnként. Nálam két éve rákot diagnosztizáltak, amíg küzdöttem ellene, nagyon nehéz volt, megviselt lelkiekben. Nem tudtam feldolgozni, mellesleg két picikét nevelünk, nem tudtam elfogadni, hogy nélkülem nőjenek fel. Teljesen meggyógyultam. A férjem közölte velem, hogy ez alatt az időszak alatt a viselkedésem miatt (nem figyeltem rá eléggé, ingerült voltam, depis voltam--bár azt hiszem ez érthető) eltávolodott tőlem. Szeretné ezt köztünk rendbe hozni, mert érez ugyan valamit irántam, de őszintén nem tudja azt mondani, hogy szeret és nem is tud megölelni, szeretkezni. Nincs senkije és nem is volt, elmondása szerint. Fiatal vagyok és két gyerek után is dekoratív, ezzel nincs baj...viszont lelkiekben megint borzasztóan megtörtem. Nem volt mellettem 100 %-ig a betegségemben (mindig azt szajkózta, hogy tudjuk, hogy meggyógyulsz, akkor meg minek ezt eltúlozni...) és most megkaptam, hogy én nem voltam akkor mellette, sőt megbántottam...Ő tisztában van vele, hogy én nagyon szeretem, de még nem tudja, hogy elhagy-e vagy sem, bár sokat dolgozik azon elmondása szerint, hogy visszataláljon hozzám... én meg várjak erre türelmesen, mert ő most még nincs tisztában magával. Én meg felőrlődöm. Szükségem lenne az ölelésére, a támaszára, mindenre, ami ő. Itt van velünk és kedves, figyelmes is, de nem érzem, hogy valóban velem lenne. Nagyon szeretem, de ő már nem az, akit megismertem. Ezzel érvelt ő is, hogy én nem vagyok az az ember, akibe beleszeretett, de valahogy nem bírtam a rákból mosolyogva felgyógyulni, megviselt... bár már szerinte én újra a régi vagyok, de ő bizonytalan. Én meg megint teljesen ki vagyok borulva. Nagyon hiányzik. Próbálok ésszerű magyarázatot erre a póló dologra, mert sokszor túlkombinálok dolgokat és igazából nem tudom elképzelni, hogy megcsaljon. Mit tegyek?
2014. júl. 24. 08:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ha többször is felhív nappal, és mondja is, hogy meg akarja javítani a kapcsolatotokat, akkor biztosan nem vagy a számára közömbös. Bízz benne, bízz abban amit mond és igen, legyen önbizalmad.

Sokan írták, hogy így kellett volna viselkednie, meg úgy...biztosan nem hibátlan a férjed sem, mint ahogy nem hibátlan senki sem... Őt is megviselhette a betegséged végülis elveszíthetett volna téged. Ő ezt így élte meg, te meg úgy. Nem is ez a lényeg, jó hogy túl vagytok rajta. Ne hátra nézzetek (te sem, még akkor sem, ha nem volt úgy melletted ahogyan szeretted volna), hanem előre. Töltsetek időt kettesben, menjetek el együtt valahova (tudom, hogy gyerekekkel nehéz).

Azt is megértem, hogy nem vagy boldog, meg azt is, hogy nem akarsz rögtön elé állni a parfümös, sminkes dologgal. Biztosan nem használna a kapcsolatotoknak, ha feltételeznél valamit, ami valójában nem is úgy van. Ha meg úgy van, akkor is gondolj arra, hogy téged vett el, akar még, hisz próbálkozik és vissza lehet hozni a régi tüzet.

De mond csak mi az, hogy " nem is tud megölelni, szeretkezni?"

2014. júl. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.


Ez így nem hangzik rosszul. Ha ő is próbálkozik, akkor lehet, hogy tényleg csak idő kell. :) Amit viszont meg kell fontolnod, hogy nem lesz-e benned mindig is egy kis tüske, ami miatt neheztelni fogsz rá (hogy a betegségben nem volt veled teljesen). Mert ha lesz, akkor azt is el kell intézni, hogy minden olyan legyen, mint annak előtte.


Amúgy erre a parfümre lehet ésszerű magyarázatot találni. Te mondtad, hogy sokat dolgozik. Lehet vett magának egyet, mert munkában nem érzi jól magát, ha már izzadt kicsit. És ismeri magát annyira, hogy tudja, ha egy lenne, akkor azt vagy otthon felejtené, vagy a munkahelyen, így vett egy utazósparfümöt. :)

Ami meg a csillámot illeti. Lehet valaki nekiment. Utcán, tömegközlekedésen, liftben... :)

2014. júl. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Kedves 11-es! A nem tud megölelni, stb. azt jelenti, hogy nem képes rá, mert nem jön szívből. 8-as! Lehet, hogy tényleg valaki neki mehetett, mert sokat liftezik, lehet bezsúfolódtak és valaki extrém módon szét volt parfümözve:)) A saját parfümre is lehet ez magyarázat, de van dezodorja,amit szintén hord és arról én tudok, de azzal sosem fújja be magát. Persze lehet, hogy már azt unja és vett egy másikat. Ezért is mondom, hogy az ember ilyenkor túlkombinál. A lelki állapotom ennek most sajnos nagyon kedvez... De ez most egy kiemelkedően jó válasz volt, sokkal nyugodtabb vagyok. Köszönöm:)
2014. júl. 24. 09:39
 14/23 anonim ***** válasza:

11-es vagyok

Kérlek, ha lehet, fogalmazz világosabban: akkor most olyan a kapcsolat köztetek, hogy egyáltalán nincs szex?

Ha nincs, mióta nincs?

Ne haragudj, ha nagyon indiszkrét vagyok, ne válaszolj, ha nem akarsz. Csak azért kérdezem, mert ezek a dolgok hozzájárulhatnak ahhoz, hogy "kombinálsz"...

2014. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nem mondok gyakran ilyet, de ez a férfi nem érdemel meg téged! A betegség bizony betegség: olyankor az ember rosszul van, támogatásra, szeretetre szorul, és nem azon jár az esze, hogyan csábítgassa magához a párját. Ezt bizony a férjednek is meg kellett volna értenie. A rák nem játék, akármilyen fejlett is az orvostudomány, bizony nagyon sokan belehalnak (sajnos az én anyukámat és nagymamámat is ez vitte el, nem is olyan régen, pedig ők is mindent megtettek a gyógyulásért). És bizony a fogadalom úgy szól, hogy jóban-rosszban. Támogatásra lett volna szükséged, amit ő nem adott meg, sőt a leírtakból elég egyértelműne tűnik számomra, hogy hazudik neked, és megcsal (persze tévedhetek is, de ennél már csak akkor lenne egyértelműbb a dolog, ha egy másik nővel látnád)

Értem, hogy nagyon szereted őt, de csak bántani fog továbbra is, és kihasználni. A saját érdekedben, és a gyerekekért is (mert bizony nagyon rossz úgy felnőni, hogy ilyen szülői mintát látnak) szerintem hagyd el. Ha egymásnak valók vagytok, és hiányozni fogsz neki, akkor hamarosan a küszöbödön fog könyörögni (de ezek alapján ennek igen kevés esélye van). Különben pedig ne sajnáld, ne akarj megfelelni olyasvalakinek, aki nem szeret.

2014. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Kedves 11-es. Van köztünk kapcsolat, de hiányzik a gyengédség.
2014. júl. 24. 09:53
 17/23 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.

Akkor valóban ne kombinálj...Helyrejön majd minden, csak legyen elég időtök egymásra.

Te is akarod, ő is akarja, akkor itt nincs semmi gond.

Ha majd minden a régi lesz, akkor talán azt is meg fogjátok tudni beszélni, hogy miért volt olyan amilyen volt a betegséged alatt. De azt ne felejtsd el, kérlek, hogy bár nem ő volt a beteg, ő is érző lény, őt is érintette valamilyen módon idegileg/érzelmileg a helyzet - és ha tudta is mi lenne a helyes, lehet nem tudott hideg vérrel cselekedni...

2014. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
70%

A férjed egy rettenetesen önző ember. Ezen nincs mit szépíteni. Aki nem támogat a betegségben, aki nem nyújt segítséget a küzdelemhez, az nem szeret téged.


A pólóra nekem is egyértelmű lenne a gondolatom. Megcsal, és ezt olyan köntösbe csomagolja, hogy lehetőleg te érezd magad rosszul. Undorító és jellemtelen.


Nem biztos, hogy téged akar? Akkor mi a francot keres még mindig ott?


Fogd a cuccát, csomagold össze, és mondd meg neki, hogy tűnjön el. Ne hozd szóba a parfümöt, elég ha te tudod hogy tudod, és mondd meg neki, hogy neked olyan férfi kell aki biztosan szeret. Aki átölel, aki küzd érted. Minden más felesleges mellébeszélés.


Nem szeretkeztek, nem ölel át, nem áll melletted. Takarodjon el a fenébe. Azért azt még mondd el neki, hogy nem kívánod ezt ,de ha úgy alakulna hogy neki is meg kell küzdenie a rákkal, ugyanolyan ember álljon mellette a nehéz időszakba mint amilyen ő volt neked.


Én is voltam rákos. A férjem velem aggódott, meghallgatott, mindig elmondta hogy nem lesz semmi baj. Rengeteg erőt adott nekem, mert szeret.


Szeretet nélkül értelmetlen dolog fenntartani egy kapcsolatot. Szerintem te se ilyen férfira vágysz.

2014. júl. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Én csak azt nem értem, hogy miért nem kérdezed meg tőle? Elé állsz, megkérdezed "drágám, új parfümöd van? Érzem az illatát a ruháidon"..ilyen egyszerű lenne. Nem kell túlbonyolitani a dolgokat és mindenfélét belelátni ami nincs is..
2014. júl. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem válóok lenne, ha ilyen komoly betegségben nem állna mellettem. De ez én vagyok.
2014. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!