Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Nagyon megvisel

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon megvisel

Figyelt kérdés
A férjem a munkájából adódóan gyakran későn jön haza. Napközben többször is felhív, akkor is, mikor elindul végre haza. Tegnap este a pólóján (mellkas részen) idegen női parfüm illatot éreztem, olyan erősen, mintha befújta volna magát vele és kis csillámok is oda voltak tapadva. Ezek ilyen sminkcsillámok, rólam is hullik, ha sminkelek, de már két hete nem sminkeltem, rólam nem lehet.Véletlenül észrevettem, hogy neki is van egy tök új férfi parfümje, amit magánál hordoz, nekem nem mutatta meg és itthon sosem használja, még a reggeli készülődésben sem fújja magára, viszont a szennyes ruháján minden másnap érzem ezt a férfi parfümöt is. Tehát napközben magára fújja időnként. Nálam két éve rákot diagnosztizáltak, amíg küzdöttem ellene, nagyon nehéz volt, megviselt lelkiekben. Nem tudtam feldolgozni, mellesleg két picikét nevelünk, nem tudtam elfogadni, hogy nélkülem nőjenek fel. Teljesen meggyógyultam. A férjem közölte velem, hogy ez alatt az időszak alatt a viselkedésem miatt (nem figyeltem rá eléggé, ingerült voltam, depis voltam--bár azt hiszem ez érthető) eltávolodott tőlem. Szeretné ezt köztünk rendbe hozni, mert érez ugyan valamit irántam, de őszintén nem tudja azt mondani, hogy szeret és nem is tud megölelni, szeretkezni. Nincs senkije és nem is volt, elmondása szerint. Fiatal vagyok és két gyerek után is dekoratív, ezzel nincs baj...viszont lelkiekben megint borzasztóan megtörtem. Nem volt mellettem 100 %-ig a betegségemben (mindig azt szajkózta, hogy tudjuk, hogy meggyógyulsz, akkor meg minek ezt eltúlozni...) és most megkaptam, hogy én nem voltam akkor mellette, sőt megbántottam...Ő tisztában van vele, hogy én nagyon szeretem, de még nem tudja, hogy elhagy-e vagy sem, bár sokat dolgozik azon elmondása szerint, hogy visszataláljon hozzám... én meg várjak erre türelmesen, mert ő most még nincs tisztában magával. Én meg felőrlődöm. Szükségem lenne az ölelésére, a támaszára, mindenre, ami ő. Itt van velünk és kedves, figyelmes is, de nem érzem, hogy valóban velem lenne. Nagyon szeretem, de ő már nem az, akit megismertem. Ezzel érvelt ő is, hogy én nem vagyok az az ember, akibe beleszeretett, de valahogy nem bírtam a rákból mosolyogva felgyógyulni, megviselt... bár már szerinte én újra a régi vagyok, de ő bizonytalan. Én meg megint teljesen ki vagyok borulva. Nagyon hiányzik. Próbálok ésszerű magyarázatot erre a póló dologra, mert sokszor túlkombinálok dolgokat és igazából nem tudom elképzelni, hogy megcsaljon. Mit tegyek?
2014. júl. 24. 08:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
Konkretan mi a kerdes?
2014. júl. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%

anya,amit leírtál,abból az jön át,hogy az apa téged megunt,és új nő érdekli,

-a jövőtök együtt ? hát, nem lesz rózsás

2014. júl. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
3%
Miért szagolgatod a pólóját? Nincs önbizalmad? Legyél szexis, ne kinyúlt pólóban tréning nadrágban várd haza. Ne sajnáltasd magad a betegséged miatt. Ne várd, hogy ezt egy férfi megértéssel veszi.
2014. júl. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy mit kezdjek a szituációval? Várjak? Színleljek boldogságot? Mikor nem vagyok az? Én mit tudok tenni, hogy minden olyan legyen mint régen? Nem tréning ruhában várom haza, csinosan öltözködöm...
2014. júl. 24. 08:48
 5/23 anonim ***** válasza:
67%
Fordítsatok időt egymásra. Csináljatok programokat kettesben. A régi vágy nem fog attól feléledni, ha csak beszélgettek, meg külön-külön csináljátok a napi rutint.
2014. júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Azért szagolgatom, mert megcsapott mosáshoz készülődve az illat és feltűnt, hogy csillog a póló. Előtte meg már az ő új parfümje is megcsapott róla...
2014. júl. 24. 08:49
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
"Színleljek boldogságot?" Eleg baj, ha színlelni kell. Állj oda elé. Pisti, tudni akarom hogy te hogyan tervezed a jövőnket. Aztan dönts. Megjavította a kapcsolatot, vagy elválsz. Ennyi.
2014. júl. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de számomra érthetetlen, hogy egy betegségben nem támogat, nem áll ki melletted teljesen, sőt még ő cseszeget, hogy megváltoztál, ingerült vagy, stb. Ha a bajban ilyen, de amikor minden szép és jó volt, akkor meg rendes volt, akkor ez nekem már nem kéne. Jóban-rosszban, tudod.


Persze, ha szereted, és biztos vagy benne, hogy ő is szeretne próbálkozni, akkor elé kell állni, és megkérdezni, hogy mi folyik itt. És ha látod, hogy komolyan téged szeretne, nincs más (hát, ezt neked kell eldönteni, hogy hiszel-e neki vagy sem), akkor közös programok, minél több kettesben töltött idő. Az segíthet.

2014. júl. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as. Én is úgy gondolom, hogy a rosszban is együtt kellene lenni. De ő arra hivatkozik, hogy őt is megviselte, ezért volt velem olyan...csak akkor ennek tudható be az eltávolodás is? Egyébként fizikailag nem változtatott meg a betegségem, nem fogytam, a hajam sem hullott ki stb.. nem lehetett látni rajtam, hogy beteg vagyok.


Többször volt komoly beszélgetésünk és hiszek neki, hogy nincs senki. Legalábbis komolynak tűnt, mikor mondta. Hiszek abban is, hogy igyekszik. Ő is kezdeményezi a közös programokat, én is. De pl. sok meglepetést szerveztem neki,meg apró kis örömöket próbáltam becsempészni a mindennapokba (üzenetek, kis apró meglepik, odabújás...), de megkért, hogy ne tegyem, mert neki ez sok... és nem tudja viszonozni. Látni, hogy igyekszik, azért nem is értem ezt a pólós dolgot. Ez ellentmondás lenne, ezért is nem gondolom, hogy más lenne a dologban, csak valamit félreértek.

2014. júl. 24. 09:20
 10/23 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy féltékeny, mert egy volt férfi kollégámmal beültünk egy kávéra beszélgetni.Összefutottunk, rég nem találkoztunk, érdekelt mi van a cégnél, őt is érdekelte velem mi van, kb. egy fél órát beszélgettünk. Ő meglátta ezt és kérdőre vont. Látszott rajta, hogy mennyire megijedt, hogy esetleg van valakim.
2014. júl. 24. 09:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!