Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nagyon megvisel a válás....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megvisel a válás. Túlélési tippek? Mitől lesz elviselhetőbb? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Beadtuk a válást, a férjem nem költözött még el, totál közöny, megvetés részéről. Én meg óránként változom. Gyűlölök és szeretek. begolyózok...
2012. szept. 28. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinüleg te még szereted a férjed.legyél minnél kevesebbet otthon amig nem költözik el.
2012. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hátha nem is szeretet, de kötődés mindenképpen...
2012. szept. 28. 22:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Minden veszteség esetén végig kell menni a gyász fázisain. Ha csak egy is kimarad, rosszabb... fokozatosan kell feldolgozni a veszteséget, és utána jobb lesz!

[link]

2012. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát eddig stimmelnek a fázisok... most a depresszióban tartok. Én adtam be, mert állandóan ezzel fenyegetett, már másfél éve, szinte kéthetente menni akart, aztán mintha mi sem történt volna. Én meg nem bírtam a bizonytalanságot. Most már nem fenyeget. A biztos rosszat választottam inkább. Persze vérig sértődött..., pedig ő nem szeretett már engem, de annyi gerinc sem volt benne, h megtegye.
2012. szept. 28. 22:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Mikor költözik el?? Ezt nagyon sürgősen rendezzétek le.


Én sem raktam ki a férjem (a lakás az enyém volt, egy szöget se vert be ott), mert "jaj szegény akkor hová megy", aztán jól ki is használt.

Amikor kitettem a szűrét, azóta sokkal jobb.

2012. szept. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mikor költözik el. Teljes némaságban van, hiába beszélek hozzá, nulla válasz. Legutóbb úgy volt, h fizetéskor. 10-e körül...
2012. szept. 29. 07:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem is nagyon akkar ezekszerint a férjed költözni.

Véleményem szerint csak a száját jártatta de ugy igazábol esze ágában sem volt válni.Most jol feladtad neki a leckét.De teljesen igazat adok neked ha olyan nagyszáju viselje következményeit,és talán neked is nyugalmasabb napjaid lesznek.

2012. szept. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat! Remélem, nem tart már sokáig...
2012. szept. 29. 11:14
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

9-én vigyél neki pár dobozt, segíteni pakolni.

11-én pedig ne legyen a lakásban és cseréld le a zárat.


Én itt cs.sztem el, mondta nekem is a férjem, hogy megy, költözik... már tényleg... de most nem tud, majd ekkor meg akkor. Több év is lett belőle, én meg tönkrementem benne. Ő meg élte világát. Légy határozott, állj a sarkadra.

2012. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!