Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért válik valaki félév után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válik valaki félév után?

Figyelt kérdés

Az ismerősöm féléve házasodott, több év együttélés után. Előtte sem volt felhőtlen a kapcsolat, de szerették egymást. Most válnak, már el van döntve, holnap mennek intézni a papírokat.

Miért válik valaki ennyi idő után? Úgy értem mi romlik el az esküvő után?

A kötöttség a baj?



#korai válás
2012. szept. 26. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Várták a csodát döglődő kapcsolatban a házasságtól. Elmaradt.
2012. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dr.Martin ***** válasza:
100%
Az ő esetükben, lehet az volt a baj, hogy egy eleve elromlott kapcsolatot így próbáltak megmenteni, hogy összeházasodtak. Emiatt még nem kell félni a házasságkötéstől. Még mindig többen vannak akiknek beválik és remélem egyszer mindkettőnknek szerencséje lesz :)
2012. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
az előttem lévő jó választ adott ... valószínű azért házasodtak ennyi év után mert pozitív változást vártak ... ez nem történt meg, minden maradt ugyanúgy ..
2012. szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Dr.Martin ***** válasza:
100%
*nem csak mindkettőnknek, remélem mindannyiunknak sikeres házassága lesz!
2012. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Eleve sz*rra építettek várat (=házasság), aztán nem értik, miért omlik össze. Azt hitték, ha a szarkupacot várnak hívják, akkor biztosan áll majd.
2012. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
En egy ev hazasag utan adtam be a valast. Elotte harom evig eltunk egyutt. A hazasggal valami megvaltozott. Tobbet vartam tole, mert a ferjem! O meg egyre kevesebbet tett a kapcsolatunkert mert a felesege vagyok mar! Most mar tudom, hogy hulyeseget csinaltam, nem kelett volna semminek valtoznia hiszen ugy jol jo minden ahogy volt, ezert is hazasodtunk ossze!
2012. szept. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

engem pl tuti lesokkolna, ha összeházasodnék a párommal, sztem el is rontaná a kapcsolatot. szeretném fenntartani a szabadság illúzióját, még ha nem is vagyok teljesen független.


ismerek olyat, aki 2 év után vált. ott az volt a baj, hogy a lány rájött, h nem igazán erre vágyott.

2012. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

"Előtte sem volt felhőtlen a kapcsolat"

A házasság ezen biztos nem javít. Ha előtte nem volt az igazi, akkor valószínűleg pont azért, ami miatt nem volt jó, a papír után csak még rosszabb lesz.

2012. szept. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
:)))))))))))))) Sok ember, csodát vár attól az egy szem igentől. Azért azt így öreg fejjel sem értem, jól elveszekedünk, balhézunk egymással és össze házasodunk. Minek, ha már előtte is kaki volt az egész? Bár, így legalább a válásban előkelő helyen vagyunk.:)))))))
2012. szept. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ismerős férfi 10 évig agyba-főbe csalta a párját, aki végig kitartott mellette. Aztán az ismerősöm rájött, hogy meg akar állapodni, lenyugodott, jöhet a család, gyerekek. Megkérte a barátnője kezét, elkezdték szervezni az esküvőt, csakhogy közben a leányzó szerelmes lett... számomra érthetetlen módon meghívta a szerelmét az esküvőjére... a nászéjszakán pattant ki a balhé, a két hét nászút veszekedéssel és bőgéssel telt, hazajöttek, rá egy héttel az ismerős kivágta a lakásból. Már elváltak, míg még fizették vissza az esküvőre kért kölcsönöket...
2012. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!