Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szerelmem varhatoan augusztu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem varhatoan augusztusban valik el a felesegetol. Addig ki lehet birni szex nelkul?

Figyelt kérdés
Mielott megkoveznetek, nem en csabitottam, a felesegnek mar reg kapcsolata volt, mikor en kepbe kerultem. A valas sajnos eleg hosszadalmas, de mar egy eve kulon elnek. Szeretem ot, nagyon, de eleg komoly erkolcsi szabalyok szerint elek. Nekem ez nem fer bele, szamomra a hazassag szent, meg ha nincsenek is egyutt. Megakarom vele osztani az agyam, de ez egyelore kimerul a kezfogasban. Butasag ezt csinalnom? Felek hosszu ez az ido, es megfogja unni a varakozast.
2012. márc. 8. 23:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Muszáj lesz kibírnod.
2012. márc. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
*kibírnia
2012. márc. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Ha jól értem, akkor ti végülis egy pár vagytok? Mert ha igen, akkor már ne haragudj, de még akkor is, ha a feleségnek már van új párja, és válnak, attól még papíron házas. Ez esetben miféle erkölcsi szabályaid vannak?
2012. márc. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

tehát még soha nem feküdtél le vele?

elég zürös így belevágni egy párkapcsolatba. Mi van, ha kiderül, hogy teljesen eltérő elképzelésetek van a szexről és nem megy együtt?

2012. márc. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
ő nem biztos hogy kibírja szex nélkül és végül elhagy...
2012. márc. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
Én már 3 éve nem szexeltem,mit vernyogsz?:DEz semmi,simán kibírod.Ha én kibírtam,akkor bárki.
2012. márc. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Magamban biztos vagyok, benne nem bizom ezen a teren. Illetve probalok, de en meg fiatal vagyok, nem ismerem a ferfiakat annyira, hogy tudjam mekkora "kihivas" ez neki. Az, hogy valik, nem az o hibajabol tortent. En mellette voltam, egymasba szerettunk. Nem hiszem, hogy vetettem volna, hiszen semmi nem tortent.
2012. márc. 9. 12:23
 8/16 anonim ***** válasza:

és ha nem választják el augusztusban? Sok válóper évekig tart.

Nem értem mi a különbség a mostani állapot és ha már kimondták a válást között. akkor lefekhetsz vele,most meg nem? Szerintem nagyon mondvacsinált dolog ez.

2012. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Vallasos vagyok, mar igy is eleget "vetkeztem" ezzel, egyszeruen rossz erzes lenne hazasemberrel egyutt lenni szexualisan.
2012. márc. 9. 12:32
 10/16 anonim ***** válasza:

ha vallásos vagy, akkor ő nem is házasember, hiszen gondolom nem volt templomi esküvője. Ha meg volt, akkor a válás után is házas marad vallási alapon.

ha vallásilag is válik,azt meg nem tudhatod mikor ér véget, évekig is eltart sokszor.

2012. márc. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!