Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szerelmem varhatoan augusztu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem varhatoan augusztusban valik el a felesegetol. Addig ki lehet birni szex nelkul?

Figyelt kérdés
Mielott megkoveznetek, nem en csabitottam, a felesegnek mar reg kapcsolata volt, mikor en kepbe kerultem. A valas sajnos eleg hosszadalmas, de mar egy eve kulon elnek. Szeretem ot, nagyon, de eleg komoly erkolcsi szabalyok szerint elek. Nekem ez nem fer bele, szamomra a hazassag szent, meg ha nincsenek is egyutt. Megakarom vele osztani az agyam, de ez egyelore kimerul a kezfogasban. Butasag ezt csinalnom? Felek hosszu ez az ido, es megfogja unni a varakozast.
2012. márc. 8. 23:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igazad van, templomi eskuvo nem volt, ez a dolog megis blokkol engem. Koszonom a valaszokat, megprobalok ezen tullepni, vagy atveszeljuk egyutt. :)
2012. márc. 9. 13:10
 12/16 anonim ***** válasza:
Sosem láttam értelmét a vallásnak.
2012. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól kezdve, hogy külön élnek és a válás már gyakorlatilag formaság, nincs értelme várni. Én is válófélben vagyok, már mind a kettőnknek van új kapcsolata.
2012. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én, nem bírnám ki. Mit számít már. Max majd elveszíted és kész.A válás a fejben történik meg, majd papiron. Ezt látnod kell, hogy ő hol tart. Ha nem látod és már le mondott , akkor lehet, hogy kilép ebből.
2012. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Hááát én azt mondom, hogy egy tündér vagy :) Illetve emocionálisan igen fejlett :)

Nem vagyok ilyen értelemben vallásos, de miután voltam férjnél úgy érzem nem tudnám megtenni senkivel, aki foglalt (beleértve együtt járás, élettárs, házastárs..bármi). Nem tenném ezt egy nőtársammal sem. Menjen, intézze el a dolgait, jöjjön vissza, ha tiszta lappal indulhatunk.


Azt nem mondom, hogy meg fog várni. Az élet nem így működik. Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Ki tudja?

Nekem nagyon tetszik, amit elgondoltál :)

2012. márc. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek. Egyelore nagyon megerto, es bizakodo, most mar tenyleg kimondjak a valast, de tartok tole, hogy odebb fog allni. Bizom benne, hogy nem igy tortenik. Azt mondta szereti az elveimet. Majd most kiderul mennyire. :)
2012. márc. 11. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!