Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerető, aki nem tartozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető, aki nem tartozik senkiért?

Figyelt kérdés

Olvastam olyan véleményt, hogy egy szeretői kapcsolatban a harmadik fél nem csal meg senkit, neki miért legyen lelkiismeretfurdalása?

Ez a hozzáállás mennyire támogatható?


2014. júl. 22. 22:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
17%
Mindig úgy gondoltam, hogy a nös pasi szeretöjének lenni olyan, mintha az ember használt zoknit húzna fel más után... Ilyen szeretönek minden mindegy szerintem...
2014. júl. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
a szeretővel legalább őszinte:))
2014. júl. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

10: Mert ez csalás volt a férfi részéről és asszisztáltál más átverésében. Te is elhallgattál valami lényegeset.

Titkolózni én sem tudok, fizikai fájdalmat okoz.

De nyíltan, ha minden érintett benne van és úgy állapodunk meg sokszemközt, semmi problémám nincsen a szituval.

2014. júl. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
24%

A szerető nem csal meg senkit, csak átver valakit. Nem tudom, az mennyivel kevésbé elítélendő.

Tudom, hogy a férfi nem tárgy, de csúnya példával élve tekinthetjük úgy is a helyzetet, hogy használ valamit, a másik engedélye nélkül, ami a másé.

2014. júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
25%

A környezetemben (értelmiségi huszonéves budapestiek) mindenki csalja a barátnőjét a férfiak közül, a nőket nem tudom, arról nem értesülök.


Így nekem természetes része ez az életemnek, de elismerem, hogy nem mindenki ilyen modern felfogású. Én a haverjaim sztorijait röhögve hallgatom arról, hogyan csalják a nőiket, én pedig gond nélkül lefekszem velük, ha mindketten kívánjuk egymást. :)


Az ő kapcsolatukhoz nekem semmi közöm nincsen, soha nincs bűntudatom. Igazából nem tudom, boldogok-e velük, vagy mi a probléma, amit így pótolnak. Én csak szeretek jókat szexelni.


Nem is gondolok sosem a lányokra, ha ott alszom esetleg a srácoknál. Annyi van, hogy az egyik bnőjének nagyon jó a hajszárítója (erősen fúj, márkás), így akkorra szoktam időzíteni a hajmosást, hogy ott száríthassam meg :)


27N

2014. júl. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 omba ***** válasza:

Azért a "szerető" nem úgy lesz, hogy:

-Helló Jancsi /Juliska,- mától a szeretőd leszel...

Kell ez elé egy megromlott, és a felek által nem kezelt problémás házasság is.

2014. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%

A hajmosáshoz igazítod, hogy mikor fekszel le valakivel (valaki pasijával)?

Ha itt tart mostanság az értelmiség (legalábbis aki annak mondja magát), akkor no comment.

2014. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
38%
17: nem.:) hiszen a mondat nem így szólt (ebből is látszik, ki ítéli meg itt az értelmiséget) olvasd csak el újra:) úgy szólt, hogy csak annyiban érintkezem a lányokkal, hogy a hajmosást igyekszem néha ahhoz a sráchoz igazítani.:) nem a srácot a hajmosáshoz. Gizike-gőzeke:)
2014. júl. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Amennyiben a barátnő / feleség tud a szeretőről, azaz nyitott a kapcsolat, akkor nincs oka senkinek a lelkiismeret furdalásra. Viszont ha a háta mögött történik, akkor igenis olyat tesz, ami nem helyes. És nem azért, mert a közvélemény elítéli, hanem azért, mert annak az embernek szenvedést okoz, amit el kell kerülnie minden jóérzésű embernek.
2014. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

18:) Bocs, azért a kettőn mégsem említeném egy lapon. Azt nem írtam, hogy a férjem és én is diplomás, nyelvet beszélő, tanult emberek vagyunk, tehát nem az értelmiséget nézem le, hanem ezt a hozzáállást.


És gondolom futná a fizetésedből neked is márkás hajszárítóra, legalább ezt ne vedd kölcsön a lánytól, ha már a pasiját "használod".

2014. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!