Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerető, aki nem tartozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető, aki nem tartozik senkiért?

Figyelt kérdés

Olvastam olyan véleményt, hogy egy szeretői kapcsolatban a harmadik fél nem csal meg senkit, neki miért legyen lelkiismeretfurdalása?

Ez a hozzáállás mennyire támogatható?


2014. júl. 22. 22:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%
Más azzal mentegeti magát amivel akarna, nekem nem férne bele. A szerető akkor is csak szerető marad.
2014. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%

Valóban nem csal meg senkit.

Nem az ő felelőssége az a rossz házasság (kivéve ha ráakaszkodott a férfira/nőre).

De nem tudom elképzelni, hogy ne legyen lelkiismeret furdalása. Minden jóérzésű embernek lenne szerintem.

2014. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
63%

Ez is egy vélemény. Nekem nem férne bele, hogy egy házasság részben miattam menjen tönkre.


Azt is hülyeségnek tartom, hogy egy jó házasságba nem fér bele a szerető. Minden házasságban vannak hullámvölgyek, gerinctelenség ezt kihasználva megadni az utolsó tőrdöfést.


Ha pedig valaki szerelmes lesz egy házas emberbe és ez kölcsönös, akkor hajrá, sok boldogságot. Csak ne felejtsék el tájékoztatni a házaspár másik tagját és teremtsenek tiszta helyzetet.

2014. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
53%
Max magával szemben, hogy ennyire alább adta
2014. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
41%
Ha valaki beéri a másodhegedű szereppel, egészségére.
2014. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
34%
*másodhegedűs
2014. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%
Kicsit sem támogatható. Big karma és kinek kellene egy nő haragja?
2014. júl. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
17%
Őérte se tartozik senki cserébe.
2014. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
tudom ezért le leszek pontozva....de akkor is jobb szerep lehet, mint a megcsalt asszonynak lenni...
2014. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Kétszer voltam szerető, rövid időre. Mindkét alkalommal súlyos lelkiismeretfurdalásom volt, és ki is léptem belőle.


Én egyszerűen nem tudok úgy hozzáállni, hogy nem én csalok.

2014. júl. 22. 23:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!