Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hova lett belőlem a tűz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lett belőlem a tűz? Visszahozható még?

Figyelt kérdés
Négy éve vagyunk házasok. Van egy három éves és egy 16hónapos gyermekünk. A második szülés után megváltozott bennem valami. Nem kívánom a szexet. "Kötelességből" teszek a férjem kedvére, ha sor kerül rá. Nagyon rosszul érzem magam amiatt, hogy folyton kifogásokat keresek, ha meg oda kerül a dolog, akkor meg az van bennem, hogy legyünk túl rajta és hagyjon. Szeretem a férjem, nagyon figyelmes, dolgos ember. Miért változtam meg? Nem akarom emiatt elveszíteni. Tudom hogy kell a tűz, a szenvedély a kapcsolatba, és meg szeretném neki adni azt amit egy feleség adhat. Visszaállhat még ez a régi kerékvágásba? Én nagyon szeretném, de nem tudom hogy hogy és min változtassak? Volt már valaki hasonló cipőben?
2014. júl. 9. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Mivel védekeztek?
2014. júl. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kései Sirató ***** válasza:
82%
Jó lenne, ha néha kettesben tudnátok lenni, legalább egy romantiukus vacsora erejéig bízzátok a gyerekeket a nagyszülőkre! Nem csoda , ha nem kívánod a szexet, az örökös gyereksírás közepette jó fáradt lehetsz.
2014. júl. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
igaza van a masodinak!!! nalunk is hasonlo a helyzet , de neha nagyritkan ugy alakul, hogy par orat kettesben toltunk,nagyon ritkan igaz, d eilyenkor rajovok, hogy meg mindig jo vele , egymasrahangolodunk(pedig nem is romantikarol van szo, sima setarol pl) es ahogy ranezek (gyerek nelkul) ilyenkor rajovok, hogy meg ott lappang a a kis tuz, csak magamban is keresni kell... a kapcsolatert dolgozni kell!!!mondom ugy, h kb 3 honapja nem szexeltunk, de nem adom fel :) fogyozom, probalok csinosabban kinezni...probalom magam hergelni :) meg csak feluton vagyok, azert is felut, mert nem akarom feladni.
2014. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez nem a kapcsolatotokat jellemzi, hanem a te lelkiállapotod. A nőt kell megkeresned és megélned magadban! Nagyon anya lettél. Eltolódott a dolog, és egy anyai szerepbe nem tartozik bele a vad szex. Kicsit szakíts időt, akár úgy is, hogy más vigyáz a gyerekekre, és kényeztesd magad, mint nőt. Öltözz másképp, csináltass új frizurát, használj finom illatú testápolót, ülj be egy kád forró vízbe egy könyvvel, pedikűröztess, stb. Először férj, férfi nélkül találj vissza önmagadhoz! A gyerekek nagyon sokat kivesznek az emberből, meg kell oldani, hogy tudj legalább heti 1-2x kis időt magadra fordítani. A sport is sokat segít, levezeti a feszültséget. Amikor pedig elkezdted a tested újra kényeztetni (egyedül), akkor vágjatok bele újult erővel az erotikába. Játékszerek, új helyzetek, szerepjátékok, valami, ami nem olyan rutinszerű, ami váratlan, amikor nem tudom, mit fog tenni a következő pillanatban... idő, türelem, tervezés kérdése, és fel lehet villanyozni a dolgokat :) Ha szereted őt, akkor semmi nincs veszve. A férfiak pedig imádják az újításokat, főleg, ha egy magabiztos, szexi nő adja azt elő ;) N30
2014. júl. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Én igen de azidő alatt fogamzásgátlót szedtem. Abbahagytam és visszajött a "kívánalom".
2014. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem szedsz fogamzas gatlot? van amikor az "veszi" el a kedved az egesztol..

esetleg mint ahogy a masodik is irta neha kettesben kell lennetek.. igaz nekunk nincs gyerekunk,de neha en is azt erzem hogy nincs mar meg a tuz..( a sok munka,idegeskedes,stressz stb) de ha van egy kis idonk amit kettesben tolthetunk ujra fellobban a tuz,es ahogy nezem,kis pillangok vannak a hasamban,erzem a szerelmet. h a nem is sokszor de lagalabb hetente 2 hetente 1x menjetek el ketten valahova.

2014. júl. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Nem szeretném elveszíteni, mert nagyon szeretem. Ami nehezíti az ötleteitek megvalósítását, hogy külföldön élünk, és meglepetésünkre most tudtuk meg hogy jön a harmadik....De akkor van visszaút, ezt azért jó tudni! Köszönöm!!!
2014. júl. 9. 11:44
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Na... épp mondani akartam, hogy beszéld ezt meg vele, mert lehet azért nincs benned tűz, mert ő is csak ímmel-ámmal van veled, hiszen amióta összeházasodtatok, te mást nem csinálsz, csak szülsz, szerencsétlen csak úgy lát téged, hogy terhes vagy, szoptazsz, pelena, kakaszag, éjjeli gyereksírás.... nem biztos, hogy a férjed olyan lelkes, ahogy gondolod, lehet ezt érzed tudat alatt, ezért nem kívánod te sem. De akkor te most megint szülsz, ügyi vagy, házasságnak ez az utolsó koporsószög: még veled marad kötelességtudatból addig, amíg munkába nem tudsz állni, de az holtbiztos, hogy már azalatt nagyon elege lesz belőled.
2014. júl. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon tévedsz! Nem csak ímmel - ámmal van velem. Folyamatosan ölel, bújik, szeretget! Lehet számodra ez felfoghatatlan, de így van! És eléggé érdekes egy életed lehet ha azt hiszed egy gyerek koporsó szög egy házasságban. Inkább a saját portádon sepregess!
2014. júl. 9. 17:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Nemigazán értem, miből gondolod, hogy egy többgyerekes családban nincs igazi vonzalom a szülők között. Akkor is, ha kicsi a korkülönbség, a férfi vonzódhat a nőhöz. Az én férjem teljesen oda és vissza van, mióta babánk lett és már most mondja, hogy legyen még, pedig még csak fél éves az első. A szex pedig fantasztikus, majd' beleájul :P :) Szerintem semmi baj nincs azzal, hogy most várandós vagy, éppúgy megvalósítható most is a felpörgetés! Gondold át, és adj bele mindent! :)
2014. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!