Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért vált ki anyám ilyen...

Gorgo 20 kérdése:

Miért vált ki anyám ilyen fajta agressziót belőlem?

Figyelt kérdés
Anyám egyedül nevelt fel, és kicsi korom óta mikor egy légtérbe kerülök vele 5 perc alatt már megy a kiabálás és a veszekedés. Mikor próbált matekot tanítani alsós koromban akkor is 2 perc volt a tanulás része és 58 perc a kiabálás. Anyám nem 1 pasit csinált ki élete során, valahogy körülötte hullottak a pasik. Valahogy annyira nem figyel olyan dolgokra amikre más igen és mikre meg más nem ő odafigyel. Igénytelen is, ezt sem szeretem benne , de a leg rosszab hogy olyan apro dolgokat kérek tőle ami 0 megerőltetést igényelne, olyan apro dolgok hogy ne vájon bele a szavambe pl meg egy pár dolgot ne mondjon elöttem. Erre meg olyan buta sajnos hogy nem jegyzi meg és mindíg fel idegíeít, aztán el magyarázom kérlek ezeket ne tedd, de másnap ugynugy megbánt és kezdödik előröl a vita, ha nem marad ez abba idegrohamot kapok és sorra mészárolni fopgom az embereket. idegenek és rossz emberek nem okoznak anniy kár mint ő csak ő ezt a lelkileg és a fejemmel csinálja, sok pali kapott agy vérzés mellette mert összeroppantaka hülyeségen, nem akarok közélyük tartozni. nem érdekel hogy hibásan írtam, tanultam hogy kell helyesen írni de a helyesen gépelést nem tanultam és nem fogom kijavizgatni lesz@aarok m8ndent basznth

2014. jún. 26. 17:55
 1/3 A kérdező kommentje:
amugy megint fel baxxott és azért írtam így
2014. jún. 26. 17:56
 2/3 anonim ***** válasza:
21%
nincs ott jó apád hogy jól felképeljen mikor leh'ézed a saját anyád
2014. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
elhiszem neked,vannak ilyen emberek sajnos. az apjának inkább az anyját kéne megnevelnie,amiért ilyen idegesítő. bírd ki valahogy,ne figyelj rá, kerüld a kontaktot,a beszélgetést. ez a gyilok meg elég éretlen emberre vall,neked sem ártana picit" összeszedni" magadat. én is utálom amikor közbevágnak nagyon,és nem egy ilyen emberrel találkoztam már,aki ilyen ős bunkó volt. valahogy kibírtam... hidd el rőluk másnak is megvan a véleménye. hány éves vagy?
2014. jún. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!