Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám pasija miért tart sz@r...

Anyám pasija miért tart sz@r alaknak?

Figyelt kérdés
A szüleim 10-11 éve elváltak és anyám összeszedett valami parasztot facbúkon. Gondolom most mindenki zsigerből azzal jönne, hogy egy elkényeztetett ribi vagyok aki folyton hisztizik.. A bibi csak az, hogy amikor anyám megismerte ezt a rakás szerencsétlenséget a pasi tök rendes volt, lehetett vele hülyéskedni, nem sértegetett stb. Nem, nem vett meg neked mindent, nem nyalta ki a fenekem, egyszerűen úgy viselkedett mint egy normális felnőtt férfi. Aztán összeköltöztek, felcsinálta anyám és kimutatta a foga fehérjét. Folyton sérteget, lekezelően parancsolgat, ordít még a két éves öcsémmel is. Direkt provokál, másnap meg úgy csinál mintha minden rendben lenne. Próbáltam erről beszélni anyával de ő csak annyit mondott, hogy miattam változott meg
2014. jún. 24. 15:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Nem lehet, hogy a hiba a te készülékedben van?
2014. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%
Utban vagy neki. Nyeregben erzi mar magat. Anyaddal nem uvolt?
2014. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%

Hát ha vele is abban a stílusban beszélsz, ahogy itt írsz, akkor örülj hogy nem kever le neked kettőt egymás után.


Felháborítóan fogalmazol.

No meg ha eleinte pozitívan állt hozzád, akkor valószínüleg te szúrtad el ezt a dolgot. Talán kicsit változtatni kéne, és nem úgy beszélni nevelőapádról, ahogy azt teszed.


Megsértett? Óh Istenem! Szomorú!

2014. jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Őszödi Ferenc ***** válasza:
70%
Költözz apádhoz. Probléma megoldva.
2014. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Ez senkinek nem szúrja a szemét? "ordít még a két éves öcsémmel is" Mert az persze nem baj, hogy egy két éves gyereknek leordítják a haját, értem én. Szerintem is az van, hogy most már, hogy gyereke van anyádtól, nem illesz a képbe, csak a felesleges ballaszt vagy neki, akitől ha tehetné, megszabadulna. Azért anyád se semmi, neki is a f@ß fontosabb, mint a saját gyereke. Meg mi az, hogy face-en akadtak össze, Uram Atyám.
2014. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Én átérzem a helyzeted, én nevelőapám pontosan ugyanilyen. Csak a hibát látja bennem, semmi sem jó neki. Ez ilyen. Csak akkor fog változni, ha elköltözöl, én ugyanis azt fogom tenni.

Kérdést meg nem szabad kiírni ilyen témában, tapasztalazom szerint ugyanis nem fognak segíteni. Lekezelő hangnemben fogsz kapni válaszokat, dehát ez magyarország....

2014. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Látom ti is csak a sértegetéshez értettek. Nem a nevelőapám óóó Istenem -_- Persze, hogy így beszélek róla ha egy utolsó patkány, a saját fiával folyton ordít, szerinte én vagyok a lusta sz@rházi amikor apámat rendszeresen meglopja és még elvárja, hogy segítsük. A munka persze büdös neki. Ha tehetné otthon punnyadna egész nap. Undorítóak vagytok
2014. jún. 24. 15:48
 8/17 anonim ***** válasza:
Akkor ezért csinálta fel anyádat, hogy már bebiztosítsa, hogy szabadulni se szabadulhasson tőle.
2014. jún. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat :) (na né' má' a s@ggfej még ilyet is tud :O) Hivatalosan nem velük lakom hanem két emelettel feljebb..így elég nehéz elkerülni :(
2014. jún. 24. 15:50
 10/17 anonim ***** válasza:
De tényleg, miért nem költözöl el apádhoz?
2014. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!